Katarzyna Glinka na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
East News

Katarzyna Glinka od jakiegoś czasu jest znowu zakochana! Aktorka niedawno zdecydowała się pokazać publicznie swojego ukochanego na bankiecie z okazji otwarcia nowej sceny w Teatrze Kwadrat. Jest nim Jarosław Bystry. Czy zajmuje się wybranek serca Glinki? Jest menedżerem w jednej z warszawskich korporacji farmaceutycznych. Z wykształcenia jest historykiem, a jego wielką pasją jest sport - jest instruktorem ratownictwa wodnego. W 2000 roku zdobył nawet tytuł wicemistrza Polski. Kasia Glinka spotyka się z nim od ponad roku, ale dopiero teraz zdecydowała się zadebiutować z nim na warszawskich salonach. Dlaczego tak późno?

Chcemy ze sobą dzielić ważne momenty swojego życia. Jak inauguracja nowej sceny w teatrze Kwadrat, z którym jestem związana od tylu lat i który jest dla mnie bardzo ważnym miejscem. To naturalne, że chciałam, żeby Jarek był ze mną - powiedziała "Fleszowi" Glinka.

Jednak aktorka nie zamierza pozować z ukochanym na ściankach. A czym Jarek Bystry podbił serce Kasi Glinki?

Optymistycznym podejściem do życia i tym, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych - powiedzieli "Fleszowi" znajomi aktorki.

Jarek i synek aktorki 4-letni Filip też bardzo się polubili. Planują męskie wyjścia na naukę pływania. Od jakiegoś czasu mówi się, że Kasia Glinka w te wakacje wyjdzie znowu za mąż, właśnie za Jarka Bystrego. Czy to prawda?

Panna młodą już byłam - uśmiecha się tajemniczo Kasia w rozmowie z "Fleszem" i z ufnością patrzy w przyszłość zapowiadając: - Będzie dobrze!

Zobacz także: Katarzyna Glinka o wychowaniu syna: Stosuję metodę kija i marchewki

 

Kasia Glinka w kwietniu zeszłego roku rozwiodła się ze swoim mężem Przemysławem Gołdonem po roku prób ratowania małżeństwa, ale pozostali przyjaciółmi. Razem wychowują synka Filipa.

Katarzyna Glinka z synem pod studiem Pytania na Śniadanie

Katarzyna Glinka z byłym mężem Przemysławem Gołdonem.

Katarzyna Glinka z byłym mężem Przemysławem Gołdonem

 

Katarzyna Glinka jest teraz szczęśliwie zakochana w Jarku Bystrym.

Katarzyna Glinka na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
East News

 

Z nowym ukochanym Glinka była już na ślubie Marty-Żmudy-Trzebiatowskiej.

Partner Katarzyny Glink

Więcej na temat Katarzyna Glinka Gwiazdy