Katarzyna Glinka na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
East News

Kasia Glinka już nie ukrywa swojego ukochanego. Wiemy, kim jest i co robi jej chłopak

Katarzyna Glinka na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
East News

Katarzyna Glinka od jakiegoś czasu jest znowu zakochana! Aktorka niedawno zdecydowała się pokazać publicznie swojego ukochanego na bankiecie z okazji otwarcia nowej sceny w Teatrze Kwadrat. Jest nim Jarosław Bystry. Czy zajmuje się wybranek serca Glinki? Jest menedżerem w jednej z warszawskich korporacji farmaceutycznych. Z wykształcenia jest historykiem, a jego wielką pasją jest sport - jest instruktorem ratownictwa wodnego. W 2000 roku zdobył nawet tytuł wicemistrza Polski. Kasia Glinka spotyka się z nim od ponad roku, ale dopiero teraz zdecydowała się zadebiutować z nim na warszawskich salonach. Dlaczego tak późno?

Chcemy ze sobą dzielić ważne momenty swojego życia. Jak inauguracja nowej sceny w teatrze Kwadrat, z którym jestem związana od tylu lat i który jest dla mnie bardzo ważnym miejscem. To naturalne, że chciałam, żeby Jarek był ze mną - powiedziała "Fleszowi" Glinka.

Jednak aktorka nie zamierza pozować z ukochanym na ściankach. A czym Jarek Bystry podbił serce Kasi Glinki?

Optymistycznym podejściem do życia i tym, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych - powiedzieli "Fleszowi" znajomi aktorki.

Jarek i synek aktorki 4-letni Filip też bardzo się polubili. Planują męskie wyjścia na naukę pływania. Od jakiegoś czasu mówi się, że Kasia Glinka w te wakacje wyjdzie znowu za mąż, właśnie za Jarka Bystrego. Czy to prawda?

Panna młodą już byłam - uśmiecha się tajemniczo Kasia w rozmowie z "Fleszem" i z ufnością patrzy w przyszłość zapowiadając: - Będzie dobrze!

Zobacz także: Katarzyna Glinka o wychowaniu syna: Stosuję metodę kija i marchewki

 

Kasia Glinka w kwietniu zeszłego roku rozwiodła się ze swoim mężem Przemysławem Gołdonem po roku prób ratowania małżeństwa, ale pozostali przyjaciółmi. Razem wychowują synka Filipa.

Katarzyna Glinka z synem pod studiem Pytania na Śniadanie

Katarzyna Glinka z byłym mężem Przemysławem Gołdonem.

Katarzyna Glinka z byłym mężem Przemysławem Gołdonem

 

Katarzyna Glinka jest teraz szczęśliwie zakochana w Jarku Bystrym.

Katarzyna Glinka na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
East News

 

Z nowym ukochanym Glinka była już na ślubie Marty-Żmudy-Trzebiatowskiej.

Partner Katarzyny Glink

Więcej na temat Katarzyna Glinka Gwiazdy
Przeładuj

W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

zobacz 03:19