Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i na bieżąco relacjonuje swoją codzienność. W miniony weekend gwiazda wybrała się na rodzinny spacer, a całe wydarzenie aktorka zrelacjonowała oczywiście na swoim Instagramie - na profilu prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" pojawiło się zdjęcie w pięknej, zimowej stylizacji. Większość fanów nie zwróciła jednak na nią uwagi, a w komentarzach pojawiły się za to pytania o jej relację z Maciejem Kurzajewskim! Dlaczego?

Reklama

Fani dopytują Katarzynę Cichopek o relację z Maciejem Kurzajewskim!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu w swoich mediach społecznościowych opublikowali identyczne oświadczenia, w których poinformowali, że po 17 wspólnych latach postanowili się rozstać. Fani pary nie kryli zdziwienia tą wiadomością tym bardziej, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie zdecydowali się odnieść do powodów rozstania.

Małżonkowie starają się teraz poukładać swoje życie na nowo. Marcin Hakiel zdecydował się na bliższy kontakt z fanami - na jego instagramowym profilu coraz częściej pojawiają się okienka do zadawania pytań od jego wielbicieli, czego wcześniej na jego Instagramie nie widzieliśmy. Co więcej, tancerz porusza nawet trudne tematy oraz zagadnienia. Niedawno Marcin Hakiel wyznał, że chodzi na terapię, a także odpowiedział na pytanie, czy czuje się zraniony. Z kolei fanom Katarzyny Cichopek nie daje spokoju jej relacja z... Maciejem Kurzajewskim!

AKPA Piętka Mieszko

Niektórzy fani zastanawiają się, czy przypadkiem nie łączy ich coś więcej i nawet pod najnowszym zdjęciem aktorki ze spaceru nie zabrakło komentarzy odnoszących się do Macieja Kurzajewskiego!

- A gdzie Kurzajewski? - zapytał jeden z obserwatorów.

- Robi zdjęcie ????- odpowiedział inny.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek ma romans?! "Łączy ich coś więcej niż praca"

Zobacz także
Reklama

Gwiazda "M jak miłość" wciąż jednak milczy i nie komentuje doniesień medialnych o rzekomej bliższej relacji z Maciejem Kurzajewskim, co oczywiście tylko podgrzewa atmosferę i ciekawość fanów. Ostatnio znów zrobiło się głośno na ten temat, gdy Katarzyna Cichopek świetnie bawiła się w towarzystwie dziennikarza podczas gali rozdania Wiktorów 2021. Jak myślicie, czy aktorka w końcu jednak zdecyduje się zabrać głos na ten temat, aby wyciszyć spekulacje wśród fanów?

AKPA Piętka Mieszko
Reklama
Reklama
Reklama