Karolina Szostak przeszła jedną z największych metamorfoz, jakie widział polski show biznes! Zmiana w wyglądzie znanej dziennikarki jest niesamowita, bowiem gwiazda schudła ponad 30 kg i wygląda na to, że nie zamierza zwalniać tempa! Na najnowszym zdjęciu, na którym zaprezentowała się w bardzo obcisłej czarnej sukience wygląda oszałamiająco. Czy to już rozmiar 34? Sami zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: Diety polskich gwiazd! Jaki jest sekret ich smukłej sylwetki? Rekordzista schudł aż 160 kg!

Karolina Szostak znowu schudła? Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Karolina Szostak od pewnego czasu nie przestaje zachwycać swoją sylwetką! Dziennikarka nie raz podkreślała, że przeszła na tzw. post dr Dąbrowskiej. W związku z tym gwiazda w swojej diecie skupiła się głównie na jedzeniu owoców i warzyw i jak ognia unikała alkoholu, papierosów, kawy czy herbaty. Oczywiście jest to dieta bardzo restrykcyjna i nie można być na niej zbyt długo. Trzeba także pamiętać o stopniowym wychodzeniu z diety. Karolinie Szostak udało się trzymać wszystkich reguł, dzięki czemu teraz możemy podziwiać jej piękną sylwetkę.

Ciężka praca i wytrwałość w dążeniu do celu sprawiły, że dzisiaj dziennikarka wygląda olśniewająco. Na najnowszym zdjęciu, na którym Karolina Szostak zaprezentowała się w obcisłej czarnej sukience widać, że gwiazda w dalszym ciągu nie odpuszcza i chudnie w oczach! Internauci są zachwyceni jej ogromną metamorfozą i nie mogą wyjść z podziwu. W komentarzach pod postem dziennikarki, pojawiło się mnóstwo komplementów.

- Figura bogini ????

- Omg pożycz trochę tej talii ????????????

- Wyglądasz prześlicznie ????

- Ale figura ????petarda ????❤️

- Super figura ???? - piszą fani.

Faktycznie, ciężko oderwać wzrok od najnowszego zdjęcia Karoliny Szostak! Tylko spójrzcie, jak bardzo schudła. Metamorfoza dziennikarki chyba nigdy nie przestanie zachwycać.

Zobacz także

Karolina Szostak schudła ponad 30 kg. Tak dziennikarka wyglądała przed metamorfozą!

East News

Podoba Wam się jej figura?

East News

Powinna chudnąć dalej?

East News/Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama