Karolina Korwin Piotrowska o hejcie w internecie
ONS

Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Figurskiego i Chajzera: "Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne"

Karolina Korwin Piotrowska o hejcie w internecie
ONS

Karolina Korwin Piotrowska jest królową walki z hejtem w sieci. Udowodniła to już nie raz - chociażby w przypadku śmierci blogerki modowej - Maddinki. Teraz dziennikarka podsumowała połowę 2015 roku i wyciągnęła pewne wnioski. Pomimo wielu akcji przeciwko nienawiści w sieci - to nadal jest olbrzymi problem, z którym nikt nie jest w stanie wygrać.

 

W swoim felietonie dla Onetu dziennikarka wymieniła osoby, które padły ofiarą hejtu w sieci. Chodzi  m.in. o Filipa Chajzera, Michała Figurskiego czy Cleo.

Ekspansja internetowego chamstwa. Sprawa Dominika, Maddinki, syna Filipa Chajzera, teraz choroba Figurskiego, śmierć Marcina Wrony ale i reklama i kasa zarobiona przez Dorotę Wellman czy transfer Kuźniara do DDTVN oraz kolejne "newsy" o śmierci celebrytów, ostatnio Wojewódzkiego i Cleo.…a pod newsami koszmarne komentarze, zionące nienawiścią teksty, pisane jak się domyślam przez zorganizowane grupy nastoletnich, zdebilniałych hejterów "dla beki". Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne, bo w necie liczy się tylko klikalność i zarabianie hajsu a nie przyzwoitość.

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?

 

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Marinę. Padło dużo mocnych słów

 

Karolina Korwin Piotrowska walczy z hejtem w sieci

Karolina Korwin Piotrowska na Warszawskich Targach Książk

Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08