Korwin o chorobie Przybylskiej i okładce "Vivy!"
ONS
Newsy

Korwin zachęca do modlitwy za Przybylską: Choroba to intymna sprawa

Karolina skomentowała przejmujący wywiad gwiazdy

W poniedziałek Anna Przybylska zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Viva! Najpiękniejsza 2014". Nie mogła odebrać nagrody osobiście, ale głosującym podziękowała za pośrednictwem wiadomości wideo. Zgodnie z tradycją trafiła też na okładkę najnowszego numeru "Vivy!" i udzieliła magazynowi obszernego i przejmującego wywiadu. Przypomnijmy: "Chciałabym jeszcze pożyć. Byłam u spowiedzi"

W rozmowie z "Vivą!" Przybylska nie chciała poruszać tematu choroby, z którą się zmaga, ale ton jej wypowiedzi jest raczej refleksyjny, żeby nie powiedzieć smutny... Wywiad z Anną wzbudził spore poruszenie wśród internautów, choć znaleźli się i tacy, którym otwartość gwiazdy i jej obecność na okładce po wojnie z paparazzi nie do końca przypadła do gustu. O komentarz w tej sprawie postanowiliśmy zapytać Karolinę Korwin Piotrowską. W rozmowie z nami Karolina absolutnie podkreśla, że temat oceny wypowiedzi Przybylskiej czy jej pojawienia się w mediach w ogóle nie powinien być podnoszony.
 

Oceniając ten wywiad trzeba pamiętać, że ona jest chora, co na pewno wpływa na nią samą i na to, co mówi publicznie. Ja sama zupełnie nie czuje się na siłach mówić, czy to dobrze, że jest okładka, czy nie i nie sprowokujecie mnie do tego. Choroba to ważna, bardzo intymna i indywidualna sprawa. Wyobraźmy sobie, co by było, gdyby Piotrek okładkę miał, a Ania nie…lepiej więc sobie nie wyobrażajmy może, bo wizja ciśnie się do oczu potworna, wizja straszna, tabloidowa, która znowu nie dałaby jej żyć. Uważny obserwator prasy zobaczy, ze to stare zdjęcie, z kampanii firmy kosmetycznej, w której Przybylska brała udział. Znaleziono sposób, by jej nie męczyć sesją. Myślę, że zamiast dyskutować na temat wywiadu skupmy się na tym, by wymodlić dla niej zdrowie. Może te kawki z Panem Bogiem plus dobra energia ludzi jej pomogą. Oby, bo to fajna, radosna osoba. Jak bardzo lubiana pokazuje ta nagroda - skomentowała w rozmowie z AfterParty.pl Korwin.


W tej sytuacji pozostaje znów życzyć Annie Przybylskiej dużo zdrowia i wytrwałości.

Zobacz: Przybylska w nowej fryzurze podziękowała za tytuł "Viva! Najpiękniejszej 2014"

Anna Przybylska na Instagramie:

Wywiad z Anną Przybylską w Vivie!
ONS
Newsy
Przybylska w "Vivie!": Chciałabym jeszcze pożyć. Byłam u spowiedzi
Szczery wywiad z aktorką

Anna Przybylska od kilku miesięcy ogranicza swoje publiczne występy niemal do zera i nie pojawia się w mediach. Wciąż jednak cieszy się ogromną popularnością i sympatią publiczności - to właśnie ich głosy sprawiły, że aktorka wygrała w tym roku plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi 2014". Jako zwyciężczyni trafiła też na okładkę najnowszego numeru magazynu. Przypomnijmy: Przybylska i Adamczyk na dwóch wyjątkowych okładkach "Vivy!" W środku numeru znajdziemy również obszerny wywiad z gwiazdą. Rozmowa z Przybylską jest niezwykle szczera i personalna, choć aktorka już na wstępie zaznacza, że nie chce rozmawiać o chorobie, z którą się zmaga, a o której było swego czasu bardzo głośno. Nie ukrywa natomiast, że ostatnie doświadczenia sporo zmieniły w jej życiu i przede wszystkim myśleniu. Przybylska wyznaje szczerze, że znów zwróciła się ku Bogu i po latach "przerwy" jej wiara znów zyskała na sile. Nie zamierza jednak nią epatować.   Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. I wiesz, co - wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś - wyznała w rozmowie z "Vivą!". Zapytana o plany nie chce wybiegać daleko w przyszłość. Mówi też o swoich marzeniach, które mogą zdawać się prozaiczne, ale widać, że dla Przybylskiej mają dużą wartość. Wyznaje też przejmująco, że po prostu chciałaby "jeszcze trochę pożyć".   Ja myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w...

Anna Przybylska na okładce Vivy. Piotr Adamczyk na okładce Vivy. Anna Przybylska i Piotr Adamczyk Viva Najpiękniejsi 2014
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Przybylska i Adamczyk na dwóch okładkach Vivy!
Wyjątkowe wydanie magazynu

Wczoraj w warszawskim Ufficio Primo odbyła się wielka gala i finał plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi 2014". Na wydarzeniu sezonu pojawiła sie cała plejada rodzimych gwiazd, które od lat wspierają tę szczytną inicjatywę. Przypomnijmy: Ponad 40 gwiazd na gali "Viva! Najpiękniejsi 2014" Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu okazali się Anna Przybylska i Piotr Adamczyk . Aktorka nie mogła wprawdzie pojawić się osobiście, ale nagrała krótkie wideo, w którym podziękowała za oddane głosy i w zabawny sposób pogratulowała wygranej Adamczykowi. Zobacz: Przybylska i Adamczyk wygrali "Viva! Najpiękniejsi 2014" Zdobycie tytułu "Najpiękniejszych" wiążę się też z pojawieniem na okładce najnowszego numeru magazynu "Viva!". Tym razem redakcja przygotowała dla każdego z laureatów osobną okładkę, oboje też udzielili ekskluzywnych wywiadów. Anna Przybylska opowiedziała w nim, co jest dla niej najważniejsze i co zweryfikowało jej życie . Piotr Adamczyk natomiast zdradził swoją definicję sukcesu i opisał życiowe zakręty. W numerze jeszcze m.in. artykuł o Cezarym Pazurze , wokół którego nasiliła się ostatnio fala kontrowersji związanych z aferą z tajemniczym szantażystą. Aktor jednak nie chce się poddawać i zapowiada walkę o powrót na szczyt. Nowa "Viva!" z dwiema okładkami do wyboru w sprzedaży już od jutra za jedyne 2,99 złotych. Zobacz: Gwiazdy w drodze na galę "Viva! Najpiękniejsi 2014"   Gwiazdy w drodze na galę "Viva! Najpiękniejsi 2014":

Anna Przybylska w TVP na gali Viva Najpiękniejsi
Youtube
Newsy
Mama Ani Przybylskiej zdradziła, jak dzieci przeżyły śmierć aktorki: "Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić"
Mama aktorki opowiedziała o swoich relacjach z wnukami.

W "Wysokich Obcasach" ukazał się wywiad z mamą Ani Przybylskiej, Krystyną Przybylską. Mama aktorki powiedziała, że chciała udzielić wywiadu, żeby dziennikarze nie przepisywali nieprawdziwych informacji na temat jej córki i jej choroby. Opowiedziała ze szczegółami o przebiegu choroby oraz ostatnich dniach życia Ani Przybylskiej. Przy okazji zdradziła też, jak ze śmiercią aktorki, radzą sobie jej dzieci - Szymon, Jaś i Oliwka.    Mama Ani Przybylskiej o tęsknocie za córką i wnukach Najmocniej związany z mamą był Szymon i to on najbardziej przeżył to rozstanie, najmłodszy Jaś pamięta mamę głównie ze zdjęć, ale często o nią pyta.   Jasiu, wiadomo, pamięta niewiele (...) Niedawno w moim telefonie zobaczył zdjęcie Ani: "O, masz moją mamę. A wiesz co, ona jest w niebie, ale mnie nie widzi". Albo nagle pyta: "Oj, to moja mama przyjdzie w końcu od tej Bozi czy nie?". Najstarsza Oliwka była bardzo zaprzyjaźniona z mamą i często mówi o tym swojej babci.  Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić. Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: "Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą". To ja jej mówię: "Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką". I tak sobie leżymy. I ja naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała. Zobacz:  Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię"​   Mama Ani Przybylskiej powiedziała, że uwielbia obserwować nocą swoje wnuki, bo właśnie wtedy widzi największe podobieństwo do jej córki. Nawet w sposobie w jaki są ułożeni w łóżku. Na koniec dodaje: "Po prostu przytulam wtedy moją Anię".   ZOBACZ: "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.   Matka Ani Przybylskiej skomentowała nowy związek Jarosława Bieniuka! "Nie jestem jeszcze na to...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner