Konflikt Korwin i Chodakowskiej
ONS

Ewa Chodakowska przeżywa ostatnio ciężki czas. Szybko wyniesiona na piedestał show-biznesu i uwielbiana przez setki tysięcy fanów, teraz zaczyna dostrzegać ciemne strony show-biznesu, a pod jej adresem nie brakuje ciężkich słów krytyki. Przypomnijmy: "Nie znam w Polsce drugiego takiego trenera jak ja"

Jedną z osób, które dość krytycznie wypowiedziały się o Chodakowskiej jest Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka początkowo dostrzegała duży i pozytywny potencjał w fenomenie Ewy, ale ostatnio już nie miała do powiedzenia zbyt wielu ciepłych słów na temat trenerki i jej fanek. Zobacz: "Gubią ją emocje. Jej fanklub działa jak sekta"

Na odpowiedź Chodakowskiej nie trzeba było czekać długo. Ostatnimi czasy Ewa jest bardzo wrażliwa na krytykę i stara się odnieść do niemal każdego zarzutu, który jest kierowany w jej stronę. Jak tłumaczy ostre słowa Korwin?

Polskie media mają jeden cel: zniszczyć. Kiedy się nie współpracuje, jest się eliminowanym. Nie dałam się zaprosić do pani Karoliny (która notabene ćwiczy skalpel) do programu i ot racja - napisała fankom na Facebooku.


Nas najbardziej w tej wypowiedzi zainteresował sprytnie przemycony fragment o tym, że Karolina wykonuje słynny zestaw ćwiczeń "Skalpel", który promowany jest na filmach treningowych Chodakowskiej. Nie umknęło to również uwadze Korwin, która szybko "zdementowała" te doniesienia na swoim profilu.

Uprzejmie informuje, ze nie cwicze skalpela. Buziaczki z Poznania, gdzie ze studentami kulturoznastwa w towarzystwie prof.Godzica rozmawialismy o celebrytach. Jak niektorzy smutni i bezkrytyczni sa. Dziekuje za uwage. K - odpowiedziała.


Robi się coraz ciekawiej. Z niecierpliwością czekamy na więcej ;)

Zobacz: Szok! Fotoreporterzy zbojkotowali Chodakowską na imprezie

Chodakowska z mężem pozują na promocji książki: