Karolina Korwin Piotrowska o Marcinie Tyszce
ONS
Newsy

Korwin Piotrowska wielokrotnie kłóciła się z Tyszką. Teraz przyznała mu rację

Karolina skomentowała małą aferę

Zwycięstwo Osi Ugonoh w czwartej edycji Top Model to w dużej mierze zasługa Marcina Tyszki, który bardzo o nią walczył w trakcie trwania show. Kiedy modelka została laureatką programu, jej kariera nabrała rozpędu. Zaczęła również pojawiać się częściej w telewizji, niestety, nie w kontekście pracy zawodowej, co bardzo nie spodobało się fotografowi. Przypomnijmy: W Top Model był nimi zachwycony, a teraz? Tyszka o Osi i Baryzie: Co to jest? Nie mogę na to patrzeć!

Ostra reakcja Tyszki spodobała się Karolinie Korwin Piotrowskiej, która w felietonie dla tygodnika Wprost postanowiła zabrać głos w sprawie. Dziennikarka zgadza się z jego opinią, chociaż przyczynę tego problemu widzi w zupełnie czymś innym. Z relacji z pokazów mody przeszkadza jej to, że największa uwagę zwraca się na gwiazdy:

Marcin Tyszka nie wytrzymał i dal wyraz zaniepokojenia dotyczącemu karier uczestników programu "Top Model". Zobaczył, jak Osi i Baryza przyrządzają w telewizji kanapeczki i ostrzegł na Facebooku: "Zamiast stawiać tych ludzi w pracy, dawać nowe wyzwania żeby się rozwijali w modzie - bo maja szanse.... to robi się im wodę z mózgu... I jak się potem nie dziwić, ze zamiast na wybiegach, kończą na ściankach podrzędnych imprez... Zamiast zostać Top Model zostają celebrytami o których za pol roku cały świat zapomni.... Osi, Baryza, Marta .... nie dawajcie się .... patrzcie na swoich poprzedników - TO NIE JEST DROGA DO KARIERY...". Trudno się z nim nie zgodzić. Ale gdy się czyta newsy z pokazów modu w Polsce, można zobaczyć też, że to, co pokazał projektant, jest nieważne, Ważne, kto stał na ściance i czy miał nową twarz. Czyli na koniec i tak u nas liczy się tylko fotka na ściance. A potem kanapeczka. - pisze


Zgadzacie się z Karoliną?

Zobacz: Korwin Piotrowska mogła zgłościć Pazurę do sądu. Sprawę rozwiązała zupełnie inaczej


Osi Ugonoh na wybiegu:

Osi Ugonoh na okładce Avanteen
Facebook
Newsy
Wybielona Osi Ugonoh na okładce gazety. Chcieli z niej zrobić drugą Beyonce?
Porównajcie jej retuszowane zdjęcie z oryginalnym

Osi Ugonoh powoli realizuje kolejne projekty po wygraniu Top Model . Modelka ciężko pracuje na sukces, a eksperymentowanie z wizerunkiem traktuje jako nieodłączny element swojej pracy. Zobacz:  Doczepy, blond pasemka, grzywka... Tak wygląda nowa fryzura Osi Ugonoh Ugonoh doczekała się już kilku okładek, dzisiaj trafiła na kolejną. Czarnoskóra piękność tym razem pojawiła się na czołówce kwartalnika dla nastolatek "Avanteen", który jest poświęcony modzie i urodzie. Ugonoh pozuje w młodzieżowej i sportowej stylizacji. Krótki top i obcisła spódnica eksponują płaski brzuch. Narzucona luźno bluza i różowy daszek dodają nonszalancji całemu zestawowi. Widać, że Osi odnajduje się w takim klimacie, bo jak sama przyznała uwielbia sport. Szkoda tylko, że redakcja zdecydowała się nieco rozjaśnić kolor skóry modelki. Wystarczy porównać zdjęcie retuszowane ze zrobionym podczas jednego z pokazów mody. Zobacz:  Michał Baryza został zapytany o romans z Osi Ugonoh. Odpowiedź nie jest jednoznaczna     Odmieniona Osi pod studiem DDTVN:

Michał Baryza o związku z Osi Ugonoh
ONS
TV-Show
Michał Baryza został zapytany o romans z Osi Ugonoh. Odpowiedź nie jest jednoznaczna
Pasują do siebie?

Po zakończeniu programu Top Model największą furorę robią Michał Baryza i Osi Ugonoh . Udział w show dał im niesamowitą możliwość rozwijania i pogłębiania pasji, jaką jest modeling. Zwyciężczyni ma już za sobą kilka ciekawych sesji. Zobacz: Osi zaliczyła kolejną okładkę. Dała się poznać z zupełnie innej strony Nie da się ukryć, że zarówno model jak i modelka bardzo się polubili. Po zakończeniu programu stacja TVN postanowiła nagrać materiał z Baryzą i Osi, w którym odpowiadają na pytania internautów. Jedno było dość zaskakujące, ale dla Michała bardzo proste. Zapytany o to, czy w przyszłości będzie z Ugonoh w związku powiedział: Tak naprawdę nikt nie wie, co nas w życiu spotka i nie mogę stwierdzić czy będę parą z Osi czy nie będę. Po prostu nie wiem.  Pasowaliby do siebie? Zobacz: Osi wyznała, kto ją denerwował w Top Model. Nazwisko padło niemalże od razu     Osi i Baryza debiutują na salonach:

Ewelina Pachucka odpadła z Top Model
Top Model TVN
Newsy
Ewelina odpadła z Top Model. Tyszka: Osi będzie miała duży problem w Polsce
W programie zrobiło się nerwowo

Rywalizacja w czwartej edycji Top Model robi się coraz bardziej zacięta. Uczestnicy zrozumieli już chyba, że na tym etapie skończyła się zabawa i czas na poważną walkę o miejsce w finale czy w końcu zwycięstwo. Presja sprawia, że jesteśmy świadkami pierwszych konfliktów. Przypomnijmy: Poważny konflikt w Top Model. Góral wściekły na Baryzę: "Nie pokazuj mi się na oczy" Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od wizyty Marcina Tyszki w Domu Modelek. Fotograf wykonał każdemu z uczestników zdjęcia do ich portfolio, dzieląc się przy okazji swoimi uwagami na temat ich wyglądu i predyspozycji do pracy w modelingu. Marcin był zachwycony ciałem Michała Baryzy , docenił też oryginalną urodę Osi Ugonoh , choć jego zdaniem, czarnoskórej modelce może być ciężko o pracę w Polsce.   Osi jest wspaniała, ale ma taki problem, że nie znam klienta w Polsce, który zatrudni czarnoskórą modelkę. Będzie musiała wyjechać do Ameryki - ocenił. Kolejnym wyzwaniem był profesjonalny pokaz marki MMC, który odbył się w Łodzi. W trakcie przymiarek szczęście nie uśmiechnęło się do Mateusza Jarzębiaka i Michaliny Strabel - Góral okazał się zbyt "duży", Michalina natomiast nie poradziła sobie z chodzeniem po wybiegu. Zobacz: Góral nie ma idealnego ciała. Eksperci i Baryza skrytykowali jego sylwetkę Gwoździem programu była wspólna sesja zdjęciowa z Bar Rafaeli . Słynna modelka partnerowała każdemu z uczestników w sesji autorstwa Tyszki, a po selekcji zdjęć wybrała trójkę, z którą spotkała się na prywatnej kolacji. Była dziewczyna Leonardo DiCaprio doceniła Martę Sędzicką , Górala i Osi. Zobacz: Była Leonardo DiCaprio w sesji z uczestnikami polskiego Top Model Ostatecznie z programem pożegnała się dzisiaj Ewelina Pachucka . Zaskoczeni takim werdyktem? Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner