Party Stories
Karolina Korwin Piotrowska odpowiada Pazurze
ONS
Newsy

Korwin Piotrowska mogła zgłościć Pazurę do sądu. Sprawę rozwiązała zupełnie inaczej

Wpis aktora oburzył dziennikarkę

Karolina Korwin Piotrowska nie ma problemu, aby podzielić się swoją opinią publicznie, co często przysparza jej wielu wrogów. Często gwiazdy pozostawiają jej komentarze bez odzewu, ale Cezary Pazura nie wytrzymał i mocno skrytykował dziennikarkę, kiedy ta rozpisywała się o metamorfozie jego żony. Zobacz: Tak ostro jeszcze nie było! Pazura o Korwin: Żyje z mojej pracy. Matka chrzestna hejtu

Prowadząca "Magiel towarzyski" wspomniała o tym incydencie w swojej rubryce we "Wprost", gdzie poprosiła o adres, na który mogłaby mu wysłać swoją książkę, którą gwiazdor wyśmiał. Ponadto skrytykowała ostatnie działania Pazury, wróżąc mu upadek kariery:

Pewien były gwiazdor poświęcił mi długi wpis na Facebooku. To smutne, że kariery się tak kończą. Najpierw występami dla emerytów zachęcającymi do kupna drogich garnków, a potem ordynarnym i  nieprawdziwym wpisem w internecie. Zamiast jednak dawać sprawę do sądu, choćby na podstawie art. 216 k.k, proszę o adres, na który mogę mu przysłać moją książkę, pt. "Ćwiartka raz". Wbrew temu, co ów pan stwierdził, nie jest ona zbiorem plot ze śmietnika, a jej fani są umazani w gównie, jak poetycko raczył napisać, obrażając kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy ją kupili. Żeby ją dokładnie przeczytał i więcej nie ośmieszał już siebie ani rodziny, której - jak twierdzi - broni i którą tak  kocha. 


Po czyjej jesteście stronie?

Zobacz: Książki Korwin to bestsellery. Zdradziła o czym będzie następna
 

Karolina Korwin Piotrowska promuje książkę w Empiku w Akradii


Edyta Pazura i Cezary Pazura na premierze filmu Bogowie

 

Korwin Piotrowska w nowej fryzurze:


 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowa książka Karoliny Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy
Książki Korwin to bestsellery. Zdradziła o czym będzie następna i szykuje się kolejny
Fani nie mogą się doczekać

Wczoraj w Empiku odbyło się spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską , która promowała swoją ostatnią, bestsellerową już książkę "Ćwiartka raz". A warszawskiej Arkadii pojawiło się mnóstwo fanów, którzy czekali w długiej kolejce po podpis dziennikarki. Przypomnijmy:  Korwin w nowej fryzurze promuje książkę. Na spotkanie przed świętami przyszedł tłum fanów Podczas wczorajszego spotkania Karolina zdradziła swoim fanom kulisy pracy nad "Ćwiartką raz". Okazuje się, że nie jest to ostatnia publikacja dziennikarki. Piotrowska zabiera się za pisanie trzeciej książki, która w całości będzie poświęcona jej największej pasji - filmowi. Dziennikarka jest pod wrażeniem ostatnich obrazów, które miały swoją premierę w Polsce (m.in. Bogowie) oraz młodych polskich aktorów, których stawia na równi z największymi gwiazdami europejskiego i światowego kina. Z pewnością więc nie zabraknie jej inspirujących tematów. Czekacie na trzecią książkę Karoliny? Zobacz: Korwin często miażdży blogerki modowe. W przypadku Tusk zrobiła wyjątek Karolina Korwin Piotrowska promuje książkę:

Karolina Korwin Piotrowska promuje książkę
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska na spotkaniu z fanami! ZDJĘCIA

Karolina Korwin Piotrowska promuje swoją nową książkę "Krótka książka o miłości"! Dziennikarka we wtorek spotkała się z fanami w Empiku w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, gdzie podpisywała swoje nowe dzieło . Oczywiście nie zabrakło rozmów i dyskusji z fanami na temat książki, w której Karolina Korwin Piotrowska przedstawiła swój subiektywny wybór najlepszych filmów, które ją ukształtowały. "Krótka książka o miłości" już jest bestsellerem!   Zobaczcie, jak dziennikarka prezentowała się na spotkaniu z fanami.   Zobacz także:  Karolina Korwin Piotrowska zaskakuje swoim wyznaniem: "Uwielbiam ciuchy, uwielbiam modę"!   Karolina Korwin Piotrowska promuje książkę.   Karolina Korwin Piotrowska w warszawskim Empiku.   Karolina Korwin Piotrowska promuje nową książkę.

Korwin ocenia karierę Dody
ONS/Akpa
Newsy
Korwin o Dodzie: Śledzę ją na Instagramie. Od niej wolę...
Jak dziennikarka ocenia karierę wokalistki?

Karolina Korwin Piotrowska intensywnie promuje książkę "Ćwiartka raz", która ukazała się na rynku 20 maja. Dziennikarka sporo miejsca poświęca w niej m.in. Edycie Górniak , której rozkwit kariery przypadł na drugą połowę lat 90-tych. Korwin przyznaje, że ostatnie poczynania diwy wyjątkowo przypadły jej do gustu. Przypomnijmy: Górniak mocno zaskoczyła Korwin. Nie tylko nowym singlem W książce nie mogło też zabraknąć obszernych wzmianek o Dodzie , którą Karolina jest zafascynowana od początku jej kariery. Ostatnio jednak dziennikarka rzadziej chwali gwiazdę i jest rozczarowana jej działalnością medialną. W rozmowie z AfterParty.pl przy okazji premiery "Ćwiartki raz", Korwin wyznała, że Doda jest wybitnym talentem do autokreacji i obecnie nie musi już żyć z muzyki. Dodała również, iż śledzi piosenkarkę na Instagramie.   Doda nie jest wybitnym talentem, Doda jest wybitnym talentem do autokreacji i pytanie co ona z tym zrobi. Na razie śledzę ją na Instagramie i mamy głównie cycki i pupy. To ja już chyba wolę Górniak z tym gołębiem, co tam ona go gdzieś zobaczyła. To jest dziewczyna, która się ewidentnie miota. Mamy tutaj duży problem wizerunkowy, różne historie zakulisowe (...) Jej już muzyka nie interesuje, strzeli sobie kampanię dla Media Expertu jedną, drugą, piątą, zareklamuje żelko albo coś tam, da jakieś głupie zdjęcie na Instagramie i tak ma wypas. Ona już nie żyje z muzyki... Mi nie jest tego żal - oceniła ostro w rozmowie z nami Karolina. Zgadzacie się z taką opinią Korwin? Zobacz: Doda miała mieć bana w TVN. Stacja w końcu się złamała Doda i Honey na wspólnej imprezie:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner