Karolina Ferenstein-Kraśko wkrótce zostanie mamą po raz trzeci. Żona znanego dziennikarza Piotra Kraśki ma już dwóch synów, a już niedługo na świat przyjdzie wyczekana córka pary. Małżonkowie wspólnie przygotowują się do tego ważnego dnia. Jak? Urządzają córeczce pokój!

Reklama

Karolina Ferenstein-Kraśko urodzi córkę

Karolina ma spore doświadczenie w byciu mamą i doskonale wie, jak należy przyszykować się na powitanie na świecie nowego członka rodziny. Żona Piotra Kraśki samodzielnie urządza pokoje dla swoich dzieci. Tak jest również w przypadku pokoiku dla jej córeczki:

Sama urządzam pokoiki dla swoich dzieci. Wnętrze ma być wyjątkowe i osłodzić nam te bezsenne noce. Niemowlęce pokoje nie są wcale dla niemowlaków, tylko dla ich mam. Trudy pierwszych miesięcy macierzyństwa łatwiej jest znieść w tej miłej atmosferze - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

W czasie, gdy Karolina Ferenstein-Kraśko przygotowuje pokój dla córki, jej mąż Piotr zajmuje się ich dwoma synami. Dziennikarz chętnie gra z chłopcami w piłkę i załatwia mnóstwo domowych spraw. Karolina na łamach tabloidu wyznała również, że może liczyć na swoich synów, którzy również wyręczają ją w wielu czynnościach! Taka rodzinka to skarb!

Zobacz też: Karolina Ferenstein-Kraśko za miesiąc rodzi, a jej mąż naraża swoje życie! O co chodzi?

Zobacz także

Karolina Ferenstein-Kraśko już wkrótce zostanie mamą po raz trzeci

Piotr Kraśko będzie dumnym ojcem dwóch synów i jednej córki

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama