Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN
ONS

Związek z Rozenek pomógł w karierze Majdanowi? Radek nie ma wątpliwości

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu TVN
ONS

Kiedy blisko rok temu na jaw wyszło, że nowym wybrankiem Małgorzaty Rozenek jest Radosław Majdan, wielu kręciło głowami z niedowierzaniem. Były piłkarz zdawał się wtedy kompletnie nie pasować do idealnego wizerunku Perfekcyjnej i nie wróżono im przyszłości. Z czasem jednak przekonał się do niego nawet ojciec gwiazdy. Przypomnijmy: Ojciec Rozenek udzielił wywiadu rzeki. Opowiedział o Perfekcynej, Radku i ich planowanym dziecku

Związek z Rozenek sprawił też, że Radek mocno się zmienił. Zaczął od garderoby i teraz możemy widywać go w eleganckich koszulach, dobrze skrojonych koszulach, a nawet smokingach. Paparazzi zaś najczęściej fotografują go nie na imprezach, ale z dziećmi Małgorzaty - odprowadzającego ich do szkoły czy na placu zabaw. W rozmowie z "Show" Majdan przyznaje też, że ukochana ma wpływ na jego karierę. Oczywiście bardzo pozytywny.
 

Odkąd związałem się z Małgosią, nastał nowy etap w moim życiu. Jestem szczęśliwy i zakochany. Oczywiście, że się zmieniłem. Spoważniałem. To po pierwsze wpływ Małgosi, a po drugie wiek - człowiek dojrzewa. Selekcjonuję propozycje, które dostaję - twierdzi.


Zgadzają się z tym również reklamowi eksperci.
 

Potencjał reklamowy Radka wyraźnie wzrósł. Kiedyś był bohaterem tzw. Polski B. Reklamował produkty, o których nie można powiedzieć, że są luksusowe. Myślę, że teraz dorósł. Przestał być bawidamkiem, a dzięki związkowi z Małgorzatą zaczął jawić się jako rozsądny człowiek - ocenia w rozmowie z "Show" Rafał Baran, jeden z szefów agencji reklamowej Grey Group Polska.


Myślicie, że u boku Perfekcyjnej awansuje do pierwszej ligi polskich gwiazd?

Zobacz: Po Balu TVN telefony Rozenek i Majdana nie milczą. Wszyscy dzwonią w jednej sprawie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu Fundacji TVN:

Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16