Gest Stocha wobec Żyły Kamil Stoch Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch Kamil Stoch, Adam Małysz
Gest Stocha wobec Żyły
East News
Zobaczcie ZDJĘCIA
1/5
Gest Stocha wobec Żyły
East News

 

Piękny gest Kamil Stocha wobec Piotra Żyły podczas powitania polskich skoczków na lotnisku w Warszawie. Sportowcy w czwartek wrócili do Polski z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Czekali na nich wierni kibice oraz dziennikarze i fotoreporterzy. Nie zabrakło tradycyjnego pozowania do zdjęć z medalami. Kamil Stoch przywiózł z Korei złoto, zdobyte w konkursie indywidualnym oraz brąz, wywalczony w drużynie. 

 

Zobacz też: Nie uwierzycie czego Kamil Stoch nie może robić dłużej, niż 15 minut! Ma to zapisane w kontrakcie?!

 

Żadnego medalu nie udało się przywieźć Piotrowi Żyle. Na szczęście Kamil Stoch pokazał, że między skoczkami nie ma rywalizacji i... To, co zrobił, pokazało, że Stoch to nie tylko mistrz sportu, ale również budowania relacji w zespole! Zdjęcia na kolejnych stronach!

 

Polecamy: To wzruszające wyznanie Kamila Stocha poznał właśnie cały świat! "Postaram się wspierać Cię przez resztę mojego życia"

2/5
Kamil Stoch
East News

 

Kamil Stoch z dumą prezentował fotoreporterom zdobyte w Pjongczangu medale olimpijskie - złoty i brązowy. Niestety, medalem nie mógł pochwalić się Piotr Żyła, który na olimpiadę pojechał jako zawodnik rezerwowy. Formalnie, Żyle nie przysługuje zatem medal olimpijski. Kamil Stoch nie pozwolił jednak, by jego kolega poczuł się gorzej w momencie, kiedy cała drużyna triumfowała.

 

Polecamy: Sporty zimowe – doskonała zabawa i duża dawka ruchu. Jaką aktywność fizyczną można podjąć zimą?

3/5
Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch
East News

 

Kamil Stoch udostępnił do zdjęcia jeden ze swoich medali Piotrowi Żyle! Podsunął koledze brązowy medal, a sam pozował ze złotym. Brawo, piękny gest!

4/5
Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch
East News

W konkursie drużynowym w skokach narciarskich w Pjongczangu złoto zdobyli: Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

5/5
Kamil Stoch, Adam Małysz
East News

Na lotnisku było widać, że atmosfera w zespole polskich skoczków jest świetna, a panowie tworzą prawdziwy team. Tak trzymać!

Więcej na temat Kamil Stoch Piotr Żyła