Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch Ewa Bilan Stoch gratuluje mężowi Kamilowi mistrzostwa olimpijeskiego w Pjongczangu Ewa Bilan Stoch gratuluje mężowi Kamilowi mistrzostwa olimpijeskiego w Pjongczangu Ewa Bilan Stoch gratuluje mężowi Kamilowi mistrzostwa olimpijeskiego w Pjongczangu Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch podczas zawodów Pucharu Świata w Zakopanem
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
East News
1/5
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
East News

 

Kolejne wzruszające słowa Kamila Stocha skierowane do żony - Ewy. Tym razem usłyszał je cały sportowy świat, pojawiło się bowiem na oficjalnym profilu Igrzysk. Zamieszczono tam nagranie z wyznaniem złotego i brązowego medalisty z Pjongczangu. Kamil Stoch dziękuje w nim swojej żonie Ewie Bilan-Stoch za ogromne wsparcie, którego udzieliła mu w czasie trwania imprezy. To nie pierwszy raz, kiedy polski skoczek narciarski zdobył się na publiczne wyznanie miłości swojej małżonce, jednak tym razem - po sukcesie na Olimpiadzie - jest szczególnie podniośle.

 

Zobacz też: Polscy skoczkowie są nie tylko bardzo utalentowani, ale i przystojni! Który najbardziej? GŁOSUJ!

 

Szykujcie chusteczki! Wideo z podziękowaniem Kamil Stocha dla żony Ewy na następnej stronie. My poryczeliśmy się jaj bobry!

 

Polecamy: Żona, wsparcie i najlepsza przyjaciółka Kamila Stocha. Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

2/5
Ewa Bilan Stoch gratuluje mężowi Kamilowi mistrzostwa olimpijeskiego w Pjongczangu
East News

 

- Cześć Ewa. Chcę Ci podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłaś. Postaram się wspierać Cię przez resztę mojego życia tak samo, jak Ty wspierasz mnie teraz - mówi Kamil Stoch w filmiku, który opublikowano na profilu kanału olimpijskiego.

Zobaczcie wideo!

 

3/5
Ewa Bilan Stoch gratuluje mężowi Kamilowi mistrzostwa olimpijeskiego w Pjongczangu
East News

 

Ewa Bilan-Stoch towarzyszyła mężowi w czasie igrzysk zimowych Pjongczangu. Początkowo pojawiały się doniesienia, że żona skoczka pojechała do Korei w roli reporterki Eurosportu, jednak zdementował je sam skoczek. Rola Ewy Bilan-Stoch była znacznie ważniejsza. Chodziło o wsparcie mentalne najlepszego obecnie, polskiego skoczka narciarskiego.

- Moja żona jest najlepszym prezentem, jaki dostałem w życiu. Nikt ani nic lepszego od niej nie mogło mnie spotkać. Ten złoty medal to również jej sukces. Jej obecność w Korei bardzo mi pomaga. To cudowne, że Ewa może tutaj być i mnie wspierać. Sama świadomość, że jest blisko, zawsze mi pomaga. Niezależnie od tego, co się stanie, Ewa będzie razem ze mną - mówił Kamil Stoch o małżonce skoczek przed kamerą TVP.

4/5
Ewa Bilan Stoch gratuluje mężowi Kamilowi mistrzostwa olimpijeskiego w Pjongczangu
East News

 

Kamil Stoch nie kryje, że żona Ewa jest dla niego wielkim oparciem. Podobnie wzruszające słowa padły z ust Kamila również w czasie Balu Mistrzów Sportu, kiedy to żona skoczka odbierała w jego imieniu nagrodę dla najlepszego sportowca roku 2017. Skoczek połączył się z uczestnikami balu, by podziękować za wyróżnienie czytelników "Przeglądu Sportowego". Nie zapomniał również o roli swojej żony Ewy w jego sukcesie zawodowym.

5/5
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch podczas zawodów Pucharu Świata w Zakopanem
East News

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch to obecnie jedno z najgorętszych małżeństw w polskim sporcie. Mówi się już o prawdziwej stochomanii! A wszystko za sprawą sukcesów sportowych Kamila, w których ma swój udział również żona sportowca Ewa. Brawo!

Więcej na temat Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch