Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
East News
Newsy

To wzruszające wyznanie Kamila Stocha poznał właśnie cały świat! "Postaram się wspierać Cię przez resztę mojego życia"

To wzruszające wyznanie Kamila Stocha poznał właśnie cały świat! "Postaram się wspierać Cię przez resztę mojego życia"
Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
Instagram/East News
Newsy
Ewa Bilan-Stoch zdradza kulisy olimpiady w Pjongczangu! Zobacz, co żona skoczka zamieszcza na Instagramie
Ewa Bilan-Stoch zdradza kulisy olimpiady w Pjongczangu! Zobacz, co żona skoczka zamieszcza na Instagramie
Kamil Stoch
East News
Newsy
Kamil Stoch zażenowany zachowaniem dziennikarza! "Nie zrobię tego w takich warunkach!" Wyszedł w trakcie programu na żywo!
Co go zirytowało?

Zaskakująca reakcja Kamila Stocha na próbę kiepskiego żartu ze strony dziennikarza norweskiej telewizji. Polski skoczek, zażenowany brakiem profesjonalizmu prowadzącego program „Emil i OL”, po prostu wyszedł ze studia telewizyjnego, przerywając nagranie. Wideo z sytuacją niemal natychmiast trafiło do internetu. Co takiego wydarzyło się na planie show? Dlaczego Kamil Stoch niespodziewanie opuścił pogram?   Zobacz też:  Wpadka podczas ceremonii dekoracji Kamila Stocha w Pjongczangu! Co się stało?   Kamil Stoch wyszedł ze studia telewizyjnego Prowadzący program „Emil i OL” poprosił Kamil Stocha, by opowiedział i pokazał, jak oddać perfekcyjny skok ze skoczni narciarskiej. Polski skoczek z entuzjazmem podszedł do zadania i zaczął instruktaż. Nagle na ekranie tuż obok Kamila Stocha zaczęły pojawiać się prywatne zdjęcia dziennikarza. Prowadzący początkowo utrzymywał, że to pomyłka i zapewniła sportowca, że próbuje naprawić sytuację. Jednak kiedy fotografie nie przestawały się pojawiać, okazało się, że to żenujący żart prowadzącego. Kamil Stoch, który początkowo się uśmiechał, po chwili jednak wyraźnie się irytował, grzecznie przeprosił i przerwał nagranie programu. - Przepraszam, nie mogę tego zrobić, nie w takich warunkach - powiedział polski skoczek, wychodząc ze studia. Zobaczcie wideo z sytuacją w norweskiej telewizji!   Polecamy:  Ile Kamil Stoch zarobił za zwycięstwo w Pjongczang? To całkiem pokaźna sumka!   Kamil Stoch wyraźnie irytował się próbą "wkręcenia" w norweskiej telewizji. Skoczek wyszedł ze studia. Kamil Stoch nie pozwoli z siebie robić żartów tym bardziej jak chce zrobić to jakis duren w norweskim psedusatyrycznym programie Mój Mistrz pic.twitter.com/x9af26Is2D — Daga (@daguuniaa) 17 lutego 2018   Stochomania trwa nie tylko w Polsce! Kamil...

Gwiazda programu "Żony Hollywood" i Kamil Stoch są rodziną
Instagram
Newsy
Kamil Stoch i gwiazda programu "Żony Hollywood" są rodziną? Zobacz, jak pogratulowała skoczkowi!
Kamil Stoch i gwiazda programu "Żony Hollywood" są rodziną? Zobacz, jak pogratulowała skoczkowi!

Kamil Stoch i jedna z gwiazd programu "Żony Hollywood" są rodziną? Wszystko na to wskazuje! Miniony weekend przyniósł nam ogromne emocje. Kamil Stoch zachwycił na igrzyskach w Pjongczangu i zdobył olimpijskie złoto, które zadedykował swojej żonie, Ewie.  Przede wszystkim małżonce Ewie, która mnie wspiera. Ale też mojej drużynie, bo na ten sukces zapracowało wielu- mówił Kamil Stoch.   Kamilowi Stochowi kibicowała chyba cała Polska. W sieci pojawiło się również wiele wpisów gwiazd, które gratulowały Polakowi wielkiego sukcesu. Wśród komentarzy znalazł się również zaskakujący wpis jednej z bohaterek programu "Żony Hollywood"!   Kamil Stoch i gwiazda "Żon Hollywood" są rodziną? Zachwycający występ Kamila Stocha na olimpiadzie skomentowała... Kinga Korta ! Okazuje się, że gwiazda programu "Żony Hollywood", która pochodzi z Krakowa jest rodziną skoczka! Ciężarna gwiazda TVN  zamieściła w sieci zdjęcie Kamila i pogratulowała mu złotego medalu. Gratuluję kuzynie!!!! - napisała Kinga Korta.  Wiedzieliście, że Kamil Stoch i Kinga Korta są rodziną?   Zobacz także:  Największa nadzieja i faworyt Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang! O Kamilu Stochu powstał serial dokumentalny!   Kinga Korta gratuluje Kamilowi Stochowi. Gwiazda programu "Żony Hollywood" zdradziła, że jest rodziną z Kamilem. Kamil Stoch zdobył olimpijskie złoto. 

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner