Kaja Śródka krytykuje stylizacje gwiazd
ONS/Akpa

Śródka OSTRO o gwiazdach pokazu P&B: Koroneczki, prujące się szmaty, disco polo!

Kaja Śródka krytykuje stylizacje gwiazd
ONS/Akpa

Wczoraj wieczorem w warszawskim Soho Factory odbył się wielki pokaz duetu Paprocki & Brzozowski. Duet projektantów zaprezentował kolekcję "SEX", a wśród gości nie zabrakło oczywiście największych nazwisk polskiego show-biznesu. Przypomnijmy: Ponad 50 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski. Pojawili się wszyscy

Nie wszystkim jednak relacje z pokazu przypadły do gustu. Poziomem imprezy i kreacji zaprezentowanych przez celebrytki załamana jest Kaja Śródka. Stylistka i projektantka w dość dobitny sposób wyraziła swoją opinię na Facebooku, gdzie pokusiła się o ostre podsumowanie stylizacji gwiazd. Wśród "ofiar" Kai znalazły się m.in. Honey, Jessica Mercedes i Natalia Siwiec. Zamieściła też stosowne kolaże ze zdjęciami.
 

Podobna sytuacja towazyszy wielu weselom w tym kraju gdzie panuje przekonanie ze bez chocby1 piosenki disco polo sie"nie da". No to mamy tu swoistego BIALEGO MISIA&ON TU JEST I TAŃCZY DLA MNIE... Koroneczki,kwadratowe sukieneczki,prujace sie szmaty, chip&dale w 1osobie kowboja zatraconego myslami w90''s,nawet poncho Burberry mozna wystylizowac "stadionowo" jak szalik kibica(choc to akurat na miejscu)..zlotka,falbany...o Rrrrrraaanyyy!!! (pisownia oryginalna) - czytamy na Facebooku Kai.


Śródka znalazła jednak też stylizacje, które postanowiła wyróżnić w pozytywnym kontekście. Do gustu przypadły jej m.in. kreacje Agnieszki Jastrzębskiej i Kasi Sowińskiej.


Dla rownowagi i zwyklego porzadku dolaczam moich4bohaterow pozytywnych tej przypowiastki salonowej: mix klasycznych acz oryginalnych w sznycie kroju&koloru dam; Pani Jastrzebskiej i P.Izabeli Łukomskiej, 1 kolorowego ptaka(lub w sumie2czy nawet moze3ech gdyby liczyc wszystko na glowie itd)-M Witkowskiego przebijajacego wyobraznie wszystkich stylistow Lady G, oraz komixowej FrankMillerowo Kasi Sowinskiej. Czy ta nie''świeta czworka nie wyglada w tej kompozycji doslownie bosssko i ? (pisownia oryginalna) - chwali stylistka.


Zgadzacie się z tak ostrą opinią Kai?

Zobacz: Kalczyńska chciała błyszczeć na imprezie wśród gwiazd. Skutek był fatalny

Kaja Śródka krytykuje stylizacje gwiazd

Gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski:

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05