Justyna Żyła
East News

Justyna Żyła nie odpuszcza? Czy tym wpisem wbija kolejną szpilę byłemu mężowi?

Justyna Żyła
East News

Konflikt byłych małżonków, Justyny i Piotra Żyłów kilka tygodni znów się zaostrzył za sprawą gorącej wymiany postów w mediach społecznościowych i sms-ów, które ujawnili w sieci. Po wydanych oświadczeniach przez obydwie strony wydawało się, że to koniec publicznych waśni.

Jednak najnowszy wpis Justyny Żyły na Instagramie znów daje do myślenia. Czyżby te słowa były skierowane do byłego męża? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała, jak niszczy pamiątki po byłym mężu! Opublikowała w sieci zaskakujące nagranie! 

Melancholijny wpis Justyny Żyły, czy te słowa kieruje do byłego męża? 

Nie jest tajemnicą, że Justyna i Piotr nie mają ze sobą najlepszych relacji. Ostatnio wokół byłych małżonków znów zrobiło się głośno. Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie rozmowę sms-ową Piotra Żyły z córką, która odbiła się szerokim echem w mediach i internecie. Chociaż relacja celebrytki szybko zniknęła z Instagrama, to jednak skoczek zdążył ją zauważyć i wydał swoje oświadczenie. 

Hmmm tak sobie myślę jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle - pisał m.in. Piotr Żyła. 

Justyna Żyła również zamieściła bardzo obszerne oświadczenie na swoim Instagramie i wydawało się, że para nie będzie już wracać publicznie do tego tematu.

Jednak patrząc na nowy post byłej żony skoczka trudno nie mieć wrażenia, że celebrytka odnosi się w nim do Piotra Żyły. To cytat z powieści Adrianny Trzepioty "Sekretna zima Jaśminy". Jest w nim mowa między innymi o "milczącej uległości". 

"Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić. Szukaj podobnych tobie. Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij" - brzmi cytat, który zamiściła Justyna Żyła na swoim Instagramie. 

W komentarzach pod postem Justyny Żyły, pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów. 

- Od początku czuję, że jesteś prawdziwa dlatego wspieram mocno ❤️

- Piękna kobieta o cudownym sercu ,kochająca mama ❤️❤️👍👍Proszę być sobą i się nie zmieniać 😊😊bo jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził 💚💚trzymam kciuki i kibicuje od zawsze 👏👏💗💗

- Takiej siły i walki o swoje dobre imię i szczęście i radość w oczach swoich dzieci życzę każdej kobiecie ❤️ Zawsze idź swoją drogą nie dając satysfakcji wrogom 💪❤️

- Kobieta z zasadami tak trzymaj nie czytaj tych podłych komentarzy😘❤️ - piszą fani. 

A Wy, co myślicie na ten temat? Post Justyny jest dość tajemniczy. Miejmy jednak nadzieję, że byłym małżonkom uda się w końcu dojść do porozumienia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Zwilczonej psychiki należy bronić. Zawsze może pojawić się ktoś, kto będzie chciał ci wmówić, że najcenniejszą wartością jest milcząca uległość. W ten sposób możesz ją stracić.Szukaj podobnych tobie. Z racji swojej odmienności będziesz krytykowana, oceniana, będą chcieli ujarzmić dziwną kobietę, a ty nie daj się i strzeż jej. Nie wolno godzić się i ulegać. Ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, jakie rozwiązanie pasuje do tej układanki. Nie staraj się przystosować, bądź zawsze odrobinę inna. Tajemniczość przyciąga, jest jak magnes. Lgną do niej ludzie dobrzy i źli. Bierz sito i przesiewaj ich słowa. Zostawiaj zawsze te mądre myśli, schowaj je w sobie i wyciągaj w te gorsze dni. O reszcie zapomnij. Fot. @tukeip ❤️uwielbiam „twoja dziewczyna „🥰”

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna i Piotr Żyła wzięli rozwód w 2018 roku. Niestety wiele wskazuje na to, że po rozstaniu ich relacje nie są najlepsze.

 

Justyna Żyła, Piotr Żyła małżeństwo
Eastnews

 

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59