Piotr Żyła hejt
Instagram

Promuje się na nazwisku męża? Justyna Żyła ostro odpowiada hejterom!

Piotr Żyła hejt
Instagram

 

Justyna Żyła na kilka tygodni wycofała się z mediów. Przestała komentować swoje życie osobiste, sprawę rozwodu z mężem - skoczkiem Piotrem Żyłą, zmieniła też numer telefonu. Postanowiła nie zabierać już głosu na temat męża i łączących ich obecnie trudnych relacji. Wróciła z nowym pomysłem na siebie i swoją karierę. Co więcej, zatrudniła też menadżerkę, która będzie kierować jej kontaktami z prasą.

 

Justyna Żyła już na Instagramie pokazała, że ma wielki talent kulinarny, a teraz postanowiła się w tym kierunku rozwijać. Uruchomiła swój blog "UwaŻyła" (uwazyla.pl) i kanał na YouTubie o tej samej nazwie. I za użycie słowa Żyła w tytule ostro jej się oberwało. Niektórzy uważają, że skoro Justyna nie jest już z Piotrem Żyłą, to nie powinna używać jego nazwiska i całkowicie się od niego odciąć.

W rozmowie z "Fleszem" blogerka zabrała głos w tej sprawie. Co powiedziała?

 

Przeczytaj: Justyna Żyła ujawnia wiadomości od kochanki męża!

 

Justyna Żyła odetnie się od nazwiska męża?

Na moje nazwisko pracowałam 12 lat, będąc żoną Piotra, bo na sukces skoczka pracuje nie tylko on, ale i cała jego rodzina. Nie chcę wracać do tego, co było. Powoli godzę się z takim stanem rzeczy. Teraz chcę realizować marzenia, znaleźć na to czas, bo przecież pracuję i wychowuję dwójkę dzieci - powiedziała "Fleszowi" Justyna Żyła.

 

Zobacz także: Dlaczego Justyna i Piotr Żyłowie się rozstali?

 

Jesteś ciekaw, jaką radę ma Justyna dla wszystkich rozwodzących się i zaczynających nowe życie kobiet? Przeczytasz to w nowym "Fleszu".

 

Zobacz: Jak sobie poradzić po rozstaniu? Skuteczne porady

 

Justyna żyła założyła blog kulinarny "UwaŻyła".

Justyna Żyła prowadzi w sieci kulinarny program
screen youtube.com

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27