Uśmiechnięta Justyna Żyła
Facebook

Justyna Żyła zdobyła rozgłos po burzliwym rozstaniu ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. W mediach pojawiało się wiele doniesień na ten temat, a była żona sportowca wykorzystała swoje pięć minut i zadomowiła się w show biznesie na stałe. Justyna zyskała grono fanów, którzy jej kibicują i wspierają w dalszym rozwoju zawodowym. Blogerka kulinarna wzięła nawet udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie tańczyła w parze z Tomkiem Barańskim. Zgodziła się także na rozbieraną sesję do "Playboya". Justyna dość często spotykała się z nieprzychylnymi komentarzami na jej temat, ale na szczęście starała się nie brać tego do siebie. 

Zobacz także: Justyna Żyła znalazła nową miłość! Czy w końcu pokaże partnera?

Po gorszych momentach w życiu Justyny na szczęście nie ma już śladu! Blogerka wygląda wspaniale i układa sobie życie na nowo. Mieszka w pięknym domu, który jest zachwycająco piękny. Sprawdźcie jak wygląda dom Justyny Żyły!

1/6
Instagram

Justyna Żyła najwięcej czasu spędza oczywiście w kuchni! Uwielbia gotować, a swoimi potrawami chwali się w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że właśnie to pomieszczenie w domu Justyny jest  tak wspaniale urządzone!

2/6
Instagram

Widać, że kuchnia Justyny jest wyposażona w najnowocześniejsze sprzęty! Nowoczesny styl wnętrza sprawia, że zapewne nie chce się z niego wychodzić!

3/6
Instagram

Wszystkie wnętrza w domu Justyny Żyły są wykończone w nowoczesnym stylu. Wszędzie dominują dwa kontrastujące kolory - czarny i biały. Wszystko pasuje do siebie idealnie i wygląda naprawdę pięknie!

4/6
Instagram

Wygląda na to, że dom Justyny Żyły jest bardzo przestronny. Dużo miejsca z pewnością zachęca do organizowania niezapomnianych domówek! 

5/6
Instagram

Elegancja, szyk i klasa - to właśnie można napisać o tych pięknych wnętrzach! Ciekawe czy Justyna korzystała z pomocy projektanta czy też sama urządziła swój dom. Jedno jest pewne - wszystko łączy się ze sobą i tworzy spójną całość!

6/6
Instagram

Jasne kolory wnętrz są w modzie od kilku sezonów! Klasyka zawsze obroni się sama i tak jak w tym przypadku, ściany i podłogi idealnie ze sobą współgrają. Naprawdę jesteśmy zachwyceni domem Justyny.

 

Więcej na temat Justyna Żyła