Justyna Żyła

Jeszcze żadna uczestniczka w historii "Tańca z Gwiazdami" nie została tak nisko oceniona, jak Justyna Żyła. Po pierwszym tańcu blogerka kulinarna i jej partner, Tomasz Barański, zdobyli tylko punktów (tym razem na 30 możliwych ze względu na nieobecność jednego z jurorów, Michała Malitowskiego). Nie tylko noty były miażdżące. Była żona Piotra Żyły usłyszała pod swoim adresem wiele naprawdę niemiłych słów... Jak na nie reaguje?

Justyna Żyła załamana krytyką jurorów?

Najostrzejsza w swojej ocenie była Iwona Pavlović:

Justyna ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa.  (...) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra - powiedziała Iwona Pavlović.

Andrzej Grabowski pozwolił sobie na niewybredny wierszyk:

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował.

Komentarze jurorów nie spodobały się znacznej części widzów i internautów, którzy twierdzą, że sędziowie przekroczyli wszelkie granice i nie powinny nikogo tak ostro krytykować, zwłaszcza w pierwszym odcinku. Co na to sama gwiazda? Blogerka wydaje się nie przejmować takimi ocenami - na Instagramie pokazała zdjęcie z dziećmi i napisała:

Kibicujecie tak jak moje gwiazdy ❤️

Głos zabrał również Tomasz Barański, który jeszcze podczas odcinka stwierdził, że jurorzy przekraczają granice. Teraz napisał:

Bardzo dziękujemy za wsparcie po wczorajszym odcinku🙏 Boje się żeby zamieszek na mieście nie było z powodu @justynazyla 😂😂😂 Tylko dystans❤️🔥 

Jak myślicie, odpadną w najbliższym odcinku, a może wręcz przeciwnie - zdobędą sympatię widzów?

Taniec z Gwiazdami - co się działo w 1. odcinku?

W pierwszym odcinku nie odpadła żadna para, niestety za tydzień z show pożegnają się już dwie. Najlepsza była niewidoma Joanna Mazur. Świetnie poradzili sobie m.in. Sebastian Stankiewicz oraz Agnieszka Radwańska. Poza Justyną, najmniej punktów zdobyli Jakub Kucner i Dominika Tajner Wiśniewska. Oglądaliście?

Justynę wspierały dzieci!

Justyna Żyła
Instagram

 

Justyna Żyła nie przejmuje się krytyką.

Justyna Żyła
East News

Justyna Żyła
East News

Zobacz także: To był najpiękniejszy występ wieczoru? Joanna Mazur zachwyciła wszystkich w "Tańcu z Gwiazdami"