Hailey Baldwin, Justin Bieber, Selena Gomez

Wielkie zmiany u Justina Biebera i Hailey Baldwin. Dla Seleny Gomez to będzie cios w serce!

Hailey Baldwin, Justin Bieber, Selena Gomez

Nie da się ukryć, że Justin Bieber i Hailey Baldwin (teraz już też Bieber!) mają bardzo szybkie tempo swojego związku. Ich relacja zaczęła się zaledwie kilka miesięcy temu, a już 13 września Justin i Hailey byli po ślubie! Teraz coraz częściej mówi się, że para zamierza niedługo powiększyć swoją rodzinę, a dodatkowo na jaw wyszły nowe informacje, które świadczą o tym, że Justin i Hailey zamierzają zmienić swoje życie. Co teraz planują?

 

Zobacz: Czy w ten sposób Hailey Baldwin chciała ogłosić, że jest w ciąży?!

 

Wielkie zmiany u Justina Biebera i jego żony

 

Okazuje się, że Justin Bieber i jego żona Hailey planują opuścić USA i zamieszkać w Kanadzie, skąd pochodzi Justin. Para często odwiedza rodzinne strony artysty, bo tam świetnie się czuje. Justin i Hailey mogą swobodnie chodzić po ulicach i nie są nękani przez paparazzi. 

 

Justin uwielbia spędzać czas w Kanadzie, ponieważ tam odczuwa większy spokój. Może zabrać Hailey na miasto i nie przedzierać się przed tłum fotografów. Spędzają znacznie więcej czasu sami. Są tam razem szczęśliwi - powiedział informator "People".

 

Podejrzewamy, że przeprowadzka może mieć też związek z powiększeniem rodziny. W końcu Justin i Hailey zapewne chcieliby wychowywać swoje dziecko w spokoju i z daleka od ciekawskich paparazzi. Nie chcemy nawet wiedzieć, co czuje Selena Gomez, dla której takie wiadomości muszą być dobitnym dowodem, że Justin już całkowicie o niej zapomniał!

 

Przeczytaj: Justin Bieber jeszcze nigdy tak wiele nie mówił o małżeństwie z Hailey Baldwin! Przy okazji po raz kolejny zranił Selenę Gomez...

 

Polecamy: Hailey Baldwin pochwaliła się pełnymi miłości zdjęciami z urodzin

 

Justin na każdym kroku okazuje Hailey swoje uczucie

East News

Justin i Hailey chcą zamieszkać w Kanadzie

Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12