Justin Bieber, Selena Gomez
East News
Czar prysł?
1/4
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin to najgorętsza para ostatnich miesięcy! Wielka miłość, szybkie zaręczyny, a teraz... ślub?! Para niedawno była widziana w kościele. Czyżby ustalali szczegóły swojego ślubu? Najnowsze zdjęcia pokazują jednak, że między nimi chyba nie zawsze jest kolorowo. Po wyjściu z restauracji, gdzie para zjadła romantyczną kolację, Hailey Baldwin nie wyglądała na zadowoloną. Czy nad ich związkiem zawisły czarne chmury? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Justin Bieber i Hailey Baldwin wracają od lekarza! Modelka jest w ciąży?!

2/4
East News

 

Ich związek od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich! Do tej pory Justin Bieber był do szaleństwa zakochany w Selenie Gomez. Para rozstawała się, aby za moment znowu do siebie wrócić. Teraz jednak było inaczej. Justin Bieber znalazł bowiem pocieszenie w ramionach Hailey Baldwin. 22-letnia modelka zawróciła mu w głowie. Do tego stopnia, że muzyk po kilku tygodniach znajomości postanowił się oświadczyć! Para chętnie pokazuje swoje uczucia całemu światu. Jednak ostatnio, po wyjściu z jednej z restauracji w Los Angeles, modelce nie dopisywał humor. Czyżby między zakochanymi doszło do spięcia?

3/4
East News

 

W przeciwieństwie do Hailey, Justinowi dopisywał humor. Piosenkarz z przyjemnością pozował do zdjęć roześmiany od ucha do ucha. Czy Justin Bieber traktuje poważnie swój związek? A może to kolejna próba zaistnienia w mediach?

Więcej na temat Justin Bieber