Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
Selena tego nie przeżyje!
1/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Ten news może złamać serca milionom fanek! Idol nastolatek, nie dość, że jest już zaręczony ze swoją partnerką - Hailey Baldwin, być może są już nawet po ślubie, to w dodatku możliwe, że spodziewają się dziecka! W ostatnich dniach paparazzi przyłapali go z ukochaną w drodze nie tylko do kościoła, ale i... lekarza! 

Justin Bieber zostanie ojcem?!

 

Jak ten czas szybko zleciał, możnaby rzec. Jeszcze "wczoraj", Justin był wrażliwym, 15 - letnim chłopcem, śpiewającym "Baby, baby, baby, oh", a dzisiaj jako dorosły mężczyzna z zarostem i wyrzeźbioną klatą, łamie serca amerykańskich piękności - wystarczy wspomnieć chociażby rozstanie z Seleną Gomez. I choć w ostatnim czasie muzycznie przepadł, a pojawia się jedynie gościnnie w utworach kolegów z branży, to nadal jest bardzo popularny, a paparazzi po prostu nie dają mu żyć. Bieber jest jednak do tego przyzwyczajony i idąc na zakupy do sklepu, nie przyodziewa peruki, okularów i innych rzeczy dla niepoznaki. Podobnie było w przypadku. kiedy fotoreporterzy przyłapali go z partnerką po wyjściu od lekarza, gdzie byli bardzo uradowani!

 

Polecamy: Justin i Hailey przyłapani w drodze do kościoła! Powiedzieli sobie sakramentalne "tak"?! Selena Gomez będzie wściekła!

 

Dobry kandydat na ojca?

Justin Bieber

2/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Co chwila pojawiają się plotki o ciąży Baldwin, a więc wizyta pary u lekarza jest doskonałym pretekstem do ich podsycania! Justin nigdy nie ukrywał, że bardzo chciałby zostać ojcem! Czy już namówił 22-letnią partnerkę na powiększenie rodziny. 

 

Jeśli powyższe spekulacje okażą się prawdziwe, nie chcemy nawet wyobrażać sobie co poczuje Selena Gomez, która nadal darzy Biebera wyjątkowym uczuciem...

3/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Po wizycie u lekrza, zakochani poszli na lunch. Prawdopodobnie wybrali zdrowe jedzenie, a Hailey odstawiła alkohol.

4/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła
East News

Jak na idealną parę przystało, wybrali się ostatnio do kościoła. Byliby dobrymi rodzicami?

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber