Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber i Hailey Baldwin
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
1/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Kilka tygodni temu Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się, co wywołało ogromne poruszenie wśród fanów wokalisty na całym świecie. Nikt się nie spodziewał, że muzyk tak nagle zdecyduje się na ślub, zwłaszcza z kobietą, z którą jest od niedawna. A jednak! Po latach prawdziwego rollercoastera w relacji z Seleną Gomez, Justin postanowił się ustatkować. Niestety! Wygląda na to, że parę dopadł pierwszy kryzys. Ostatnio Justin i Selena zostali przyłapani przez paparazzi na randce i wiele wskazuje na to, że nie była udana... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii i zobaczcie zdjęcia!

Zobacz: SELENA GOMEZ ZAATAKOWANA PRZEZ PROJEKTANTA! OKRUTNY KOMENTARZ STEFANO GABBANY WYWOŁAŁ W SIECI BURZĘ

2/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin przyzwyczili nas do romantycznych zdjęć, na których albo przytulają się do siebie, albo całują się, albo ewentualnie tylko trzymają za ręce. Nie tym razem! Ostatnia randka pary chyba nie była udana. Oboje mieli niezadowolone miny i nie patrzyli na siebie. Wiemy wiadomo dlaczego!

Zobacz: Selena Gomez wściekła się, gdy dowiedziała się co Justin kupił Hailey! To było jej marzenie!

3/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Tylko spójrzcie na miny Hailey! Nigdy nie zgadniecie, dlaczego była tak wściekła... Okazuje się, że Hailey nienawidzi niechlujnego zarostu Biebera! Podobno postawiła mu ultimatum, że do ślubu wąsik ma zniknąć. Niestety, jak widać, Justin nie posłuchał ukochanej i wciąż chodzi z zarostem!

Zobacz: Selena Gomez przekazała Justinowi Bieberowi tajemniczą wiadomość?!

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Patrząc na minę Justina, można wywnioskować, że dostał niezłą reprymendę od Hailey!

Zobacz: Wyciekła lista gości zaproszonych na ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin! Znalazło się miejsce dla Seleny Gomez?

5/5
Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Coś czujemy, że te zdjęcia uszczęśliwą Selenę Gomez! A wy myślicie, że Justin i Hailey mają kryzys?

Zobacz: Oto najbardziej stylowa para świata! Zaglądamy do garderoby Justina Biebera i Hailey Baldwin!

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber