Jurorzy na planie teledysku The Voice Edyta Górniak na planie teledysku The Voice	Baron, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk na planie teledysku The Voice	Marek Piekarczyk na planie teledysku The Voice	Baron, Tomson na planie teledysku The Voice
Jurorzy na planie teledysku The Voice
TVP
Obie zachwycają kreacjami
1/11
Jurorzy na planie teledysku The Voice
TVP

Jesienią telewizyjna Dwójka wyemituje piątą już edycję "The Voice of Poland". Przez ostatnie tygodnie kolorowa prasa rozpisywała się na temat składu jurorskiego, który miał ulec zmianie. Większość informacji nie potwierdziła się, oprócz tej, że Maria Sadowska rezygnuje z show. Jej miejsce zajęła Edyta Górniak, która powróciła po jednym sezonie przerwy. Natychmiast pojawiły się komentarze, że między nią a Justyną Steczkowską nie dzieje się najlepiej i będziemy świadkami wielu konfliktów. Przypomnijmy: Górniak unika Steczkowskiej? Zapytaliśmy obie strony, i... 

Dziś swoja premierę miał pierwszy spot reklamowy piątej edycji muzycznego show. Zobaczyć w nim możemy wszystkich trenerów w szalonej przejażdżce po Warszawie, którzy w trackie pokłócili się o dobór piosenki. 

Zobacz: Jest już spot "The Voice 5"! Steczkowska i Górniak kłócą się o...

Największą uwagę podczas kręcenia czołówki przykuwały oczywiście Justyna i Edyta. Steczkowska na tę okazję przygotowała dwie stylizacje. Zarówno skórzana pomarańczowa sukienka, jak i biały garnitur pochodzą od projektantki zagranicznych gwiazd - Elisabetty Franchi. Do obu kompletów wokalistka dobrała zjawiskową biżuterię Apart.

Górniak postawiła głównie na sieciówki. Podczas pierwszego dnia kręcenia spotu pojawiła się w koszuli marki ONLY, marynarce Minimum, spodniach jeansowych i krawacie od Zary, okularach z domu mody Prada oraz butach Casadei. W drugim dniu diwa zmieniła buty na botki od Zary oraz spodnie skórzane marki Fornarina.

Zobacz: Piekarczyk szczerze o The Voice: Justyna jest osobą chłodną, a Edyta...

Która z nich wyglądała lepiej?

2/11
Edyta Górniak na planie teledysku The Voice
TVP
3/11
Baron, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk na planie teledysku The Voice
TVP
4/11
Marek Piekarczyk na planie teledysku The Voice
TVP
5/11
Baron, Tomson na planie teledysku The Voice
TVP
6/11
Edyta Górniak na planie teledysku The Voice
TVP
7/11
Edyta Górniak, Justyna Steczkowska na planie teledysku The Voice
TVP
8/11
Justyna Steczkowska na planie teledysku The Voice
TVP
9/11
Baron, Tomson, Edyta Górniak na planie teledysku The Voice
TVP
10/11
Edyta Górniak na planie teledysku The Voice
TVP
11/11
Justyna Steczkowska na planie teledysku The Voice
TVP