Mama Julii Wróblewskiej komentuje zdjęcia córki z papierosem

Paparazzi przyłapali Julię Wróblewską przed maturą z papierosem! Co na to jej mama? "Nie mogę jej zabronić"

Mama Julii Wróblewskiej komentuje zdjęcia córki z papierosem

Mama Julii Wróblewskiej skomentowała zdjęcia córki z papierosem. Zaledwie kilka dni temu paparazzi przyłapali młodą aktorkę pod jej szkołą, gdzie razem ze znajomymi czekała na egzamin maturalny z matematyki. W mediach pojawiły się zdjęcia, na których Julia pali papierosy i piję kawę. Jak na fotki swojej córki zareagowała jej mama? 

Anna Wróblewska komentuje zdjęcia córki z papierosem

Anna Wróblewska w rozmowie z Faktem postanowiła skomentować zdjęcia córki.  Mama Julii Wróblewskiej zapewnia, że młoda aktorka na co dzień nie pali papierosów i nie ma problemów z nałogami. 

Z tego co wiem, to Julka generalnie nie pije alkoholu. Jeśli już, to jakiegoś tam łyczka na imprezie, jeśli inni ją poczęstują. Wychodzę z założenia, że wszystkiego w życiu można spróbować, więc niech Julka podejmuje swoje decyzje - przyznała mama Julii Wróblewskiej. Na pewno jej nie mogę niczego zabronić, bo wiem, że to przyniesie odwrotny skutek. Z tego, co mi powiedziała o tych zdjęciach, to jednorazowe wybryki. Ale gdy mi się tłumaczyła, śmiałam się, jakie to dziwne, że gdy paliła akurat tego jednego papierosa, to nagle pojawili się fotografowie.

 

Mamy nadzieję, że rzeczywiście był to tylko "jednorazowy wybryk", który pomógł Julce odstresować się przed maturą z matmy ;). 

 

Zobacz także: SKUTKI PALENIA PAPIEROSÓW - ZOBACZ, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWOJA SKÓRA!

Mama Julii Wróblewskiej skomentowała zdjęcia córki z papierosem.

Julia Wróblewska przed maturą na papierosie

Młoda aktorka paliła papierosy przed egzaminem z matematyki.

Julia Wróblewska
ONS

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22