Julia Wróblewska jesienią 2021 roku poinformowała, że rozpoczyna półroczne leczenie w ośrodku terapeutycznym. Na ten czas niemalże zniknęła z mediów społecznościowych. Właśnie poinformowała, że wróciła już do domu:

Reklama

Mogę powiedzieć natomiast, że dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, tych dobrych i tych bolesnych, których wcześniej nie chciałam widzieć.

Aktorka przyznała, że ma zamiar kontynuować terapię. Jak się dziś czuje Julia Wróblewska?

Julia Wróblewska opuściła ośrodek terapeutyczny. Jak się czuje?

Julia Wróblewska zdecydowała, że spędzi pół roku w ośrodku terapeutycznym. Julia Wróblewska postanowiła głośno mówić o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym i normalizować fakt proszenia o pomoc. Jakiś czas temu przyznała, że uczęszcza na terapię oraz została zdiagnozowana na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31). Jesienią zeszłego roku postanowiła poddać się leczeniu w ośrodku zamkniętym. Mama Julii Wróblewskiej ujawniła szczegóły terapii córki, co nie spodobało się młodej aktorce. Przyznała, że nie chce opowiadać o swoim leczeniu i prosiła, by nie nękać jej bliskich pytaniami.

6. maja 2022 roku Julia Wróblewska podzieliła się z fanami wiadomością, że wróciła już do domu z ośrodka terapeutycznego:

Hej! Wróciłam do domu około tydzień temu, ale potrzebowałam czasu by się przystosować i ogarnąć trochę rzeczy zanim Was powiadomię - napisała na Instagramie.

Podzieliła się kilkoma szczegółami odnośnie swojego stanu zdrowia oraz samopoczucia:

Zobacz także

Czuję wiele zmian, wiele do mnie dotarło. Nie będę i nie chcę mówić o tym jak wyglądało leczenie z szacunku do prywatności mojej oraz innych, którzy byli tam ze mną. Mogę powiedzieć natomiast, że dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, tych dobrych i tych bolesnych, których wcześniej nie chciałam widzieć. Zrobiłam tyle ile mogłam w tak krótkim czasie, ale widzę też, że zmiany są kruche i mam zamiar kontynuować terapię. Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu.

Instagram @juleczkaaa_jula

Zobacz także: Dramat gwiazdy "M jak miłość"! Julia Wróblewska pisze o tragicznym wypadku: "Ciągle płaczę"

Julia Wróblewska dodała, że zmieniła się jej diagnoza, jednak nie podała bliższych szczegółów:

Zmieniła się też moja diagnoza, co obróciło moje myślenie do góry nogami, ale ją akceptuję.
Teraz czas na to, by odkryć kim jestem i czego chcę od życia, bo nigdy nie dałam sobie na to przestrzeni. Jeszcze sporo muszę się nauczyć. Myślę, że moja aktywność w mediach może się zmienić, nie do końca jeszcze wiem jak chcę by to wyglądało, ale będę przyglądać się moim uczuciom. Miłego wieczoru ♥️

Instagram

Zobacz także: W ciszy przeżywała prawdziwy koszmar! Jak Julia Wróblewska wyszła na prostą? Czy uratowała ją miłość?

Internauci trzymają kciuki za powrót Julii Wróblewskiej do zdrowia i cieszą się, że zdecydowała się podzielić z nimi tym, co u niej słychać:

- Julka, jesteś wielka! Sama wiesz co jest dobre i co powinnaś zrobić. Nikt nie wie jak jest tylko ty… Wiem co mówię ???????????????? BRAWO ! Zdrówka ❤️❤️
- Jestem bardzo, bardzo dumna i trzymam kciuki, żebyś utrzymała to, co wypracowałaś!!!
- Powodzenia w trosce o siebie ❤️
- Jak fajnie zobaczyć post od Ciebie. Trzymaj się i walcz o siebie. ????????

Reklama

My również życzymy Julii wszystkiego, co najlepsze.

Instagram @juleczkaaa_jula
Reklama
Reklama
Reklama