Gwiazda filmowa i telewizyjna Julia Wróblewska podzieliła się ze swoimi fanami bardzo poruszającą wiadomością. Dziewczyna postanowiła poinformować o zmianach, które szykują się w jej życiu w najbliższym czasie. Młoda gwiazda od dłuższego czasu walczy o swoje zdrowie, a kolejnymi etapami tej walki dzieli się z fanami na Instagramie. Tym razem 23-latka poinformowała, że udaje się na półroczną terapię.

Reklama

Zobacz także: Dramat gwiazdy "M jak miłość"! Julia Wróblewska pisze o tragicznym wypadku: "Ciągle płaczę"

Gwiazda "M jak Miłość" walczy o swoje zdrowie w ośrodku zamkniętym

Julia Wróblewska jest popularną gwiazdą młodego pokolenia. Szerszej publiczności kojarzy się ona z małą, słodką dziewczynką z "Tylko mnie kochaj". Jej kariera na tej komedii romantycznej nabrała tempa, Wróblewska zagrała także w takich hitach jak "Listy do M." czy serialu "M jak miłość".

Młoda gwiazda od dłuższego czasu dzieli się z fanami informacjami na temat swojego zdrowia. Dzięki niej wielu młodych ludzi zdecydowało się na wizytę u psychologa.

East News

Wróblewska jakiś czas temu postanowiła podzielić się z fanami swoimi problemami. Miała nadzieję, że dzięki temu młodzi ludzie przestaną się wstydzić tego, że sobie "nie radzą". Można powiedzieć, że udało jej się to, ponieważ fani często dziękują jej za pomoc. Wydawało się, że sama Julia "wychodzi na prostą", gdy w sieci pojawiła się informacja, że ma nowego chłopaka. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a młoda gwiazda znowu poczuła, że potrzebuje pomocy.

Zobacz także

Julia Wróblewska uznała, że tym razem nie poradzi sobie sama, dlatego postanowiła wyjechać do ośrodka terapeutycznego na pół roku. Informacją podzieliła się z fanami.

Chciałabym powiadomić Was, że dostałam się do ośrodka terapeutycznego, o którym mówiłam. 12.11 wyjeżdżam tam na pół roku. Będę dawać Wam znać jak jest (wbrew plotkom to nie jest oddział zamknięty i mogę mieć tam tel oraz wszystkie inne rzeczy, jadę dobrowolnie). - zaczęła swój wpis.

W dalszej części poinformowała, jaką chorobę u niej zdiagnozowano, a także podała jak się objawia.

Cierpię na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31). Jestem zdiagnozowana od 3,5 roku i podjęłam się wtedy leczenia.

Reklama

Na wsparcie fanów nie musiała długo czekać. W komentarzach pojawiły się ciepłe słowa, pełne wsparcia i zrozumienia. My również życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia.

EOS
Reklama
Reklama
Reklama