Julia Wróblewska o terapii
Instagram
Newsy

Mama ujawniła szczegóły terapii Julii Wróblewskiej. Gwiazda "M jak miłość" nie jest zadowolona 

Już od pół roku Julia Wróblewska z "M jak miłość" leczy się w specjalistycznym ośrodku. Aktorka nie jest zadowolona, że jej mama zdradziła mediom, jak się czuje! Ma ważny apel

O swoich problemach ze zdrowiem Julia Wróblewska poinformowała fanów już w 2019 roku. Wówczas młoda aktorka, która zagrała w "Listach do M." oraz "Tylko mnie kochaj" zdradziła, że przez regularny hejt musi korzystać z pomocy psychiatry. Chociaż choroba spowodowała, że celebrytka ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych, Julia Wróblewska co jakiś czas publikowała wpisy dotyczące zdrowia psychicznego. Kolejną ważną wiadomość przekazała w listopadzie ubiegłego roku, gdy poinformowała, że musi wyjechać na półroczne leczenie w specjalistycznym ośrodku w związku z zdiagnozowanym zaburzeniem osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31). Niedawno media skontaktowały się z mamą aktorki, która opowiedziała, jak przebiega terapia córki. To jednak bardzo nie spodobało się Julii Wróblewskiej. Młoda celebrytka opublikowała mocny wpis.

Nie tylko Blanka i Baron! Czyj związek zakończył się w ostatnim czasie?

Julia Wróblewska ostro odpowiedziała na publikację wypowiedzi jej mamy: "Proszę o niezawracanie głowy mojej rodzinie..."

Odkąd Julia Wróblewska oświadczyła, że spędzi pół roku w ośrodku terapeutycznym, dziennikarze co jakiś czas próbują dowiedzieć się, jak czuje się młoda aktorka. W tym celu redakcja tygodnika "Świat i ludzie" skontaktowała się z mamą celebrytki. Anna Neska-Wróblewska w rozmowie z mediami przyznała, że jej córka czuje się coraz lepiej i widać już efekty terapii. Opowiedziała też o tym, jaka przyszłość może czekać Julię Wróblewską po powrocie do domu. Zrezygnuje z kariery w mediach?

Ten pobyt bardzo jej służy. Ma mnóstwo energii, jest bardziej radosna, bardziej "do przodu". Z dużym entuzjazmem myśli o przyszłości. Julia widzi konieczność zmian. Zastanawia się nad tym, czy w ogóle kontynuować karierę w mediach. Chciałaby też zacząć nowy kierunek studiów - powiedziała Anna Neska-Wróblewska na łamach tygodnika "Świat i ludzie".

Zobacz także: Córka Michała Wiśniewskiego, Fabienne, zachwyciła na studniówce. Jak wyglądały Wieniawa, Gąsiewska, Wróblewska i inne gwiazdy?

Niespodziewanie po opublikowaniu tej wypowiedzi Julia Wróblewska uaktywniła się na Instagramie. Młoda gwiazda ostro zareagowała na próby kontaktowania się z jej rodziną, podczas gdy sama jeszcze przebywa w ośrodku terapeutycznym. Celebrytka podkreśliła, że jeśli będzie miała coś do powiedzenia o swoim samopoczuciu i planach na przyszłość, to zrobi to sama. Zaapelowała, by dziennikarze nie wyciągali takich informacji od jej bliskich.

Julia Wróblewska o planach na przyszłość
Instagram @juleczkaaa_jula

Odnosząc się do tego, co widziałam dziś w sieci: jeśli chciałabym mówić o tym, jak się czuję i o moim planach, podzieliłabym się tym sama. Skoro tego nie robię, oznacza to, że tego nie chcę. Proszę o niezawracanie głowy mojej rodzinie i niewyciąganie od niej informacji na mój temat. Jeżeli będę chciała się czymś podzielić, wyjdzie to ode mnie. Jestem dorosłą osobą i wypowiadam się sama za siebie - napisała na Instagramie Julia Wróblewska.

Julia Wróblewska od pół roku jest w ośrodku terapeutycznym
Instagram @juleczkaaa_jula

Młoda celebrytka dodała jeszcze, że w chwili obecnej priorytetem jest jej leczenie i to właśnie dlatego jak na razie nie chce być aktywna w mediach społecznościowych. Wyjaśniła, że musi jeszcze zastanowić się nad planami na przyszłość. Gdy podejmie konkretne kroki, zamierza sama o tym opowiedzieć.

Wciąż jestem w leczeniu i skupiam się na sobie. Nie bez powodu nie jestem zbyt aktywna oraz nie będę, póki nie wrócę do domu i nie przystosuję się do sytuacji, nie przemyślę tego, co i jak ma wtedy wyglądać. Gdy wrócę, przemyślę wszystko i odezwę się na temat tego, jak się czuję, co chcę robić. Do tego czasu, do usłyszenia - wytłumaczyła aktorka.

Julia Wróblewska mocno reaguje na wypowiedź mamy
Instagram @juleczkaaa_jula

Zobacz także: Blanka Lipińska komentuje zamieszanie wokół Antoniego Królikowskiego: "Trzymam za niego kciuki"

Myślicie, że po trudnych doświadczeniach Julia Wróblewska będzie chciała jeszcze robić karierę w mediach?

Julia Wróblewska o stanie zdrowia po leczeniu w ośrodku
Instagram @juleczkaaa_jula
Newsy
Julia Wróblewska wróciła z ośrodka terapeutycznego: "Potrzebowałam czasu by się ogarnąć"
Julia Wróblewska opowiedziała o swoim stanie zdrowia: "Zrobiłam tyle ile mogłam (...), ale widzę też, że zmiany są kruche".

Julia Wróblewska jesienią 2021 roku poinformowała, że rozpoczyna półroczne leczenie w ośrodku terapeutycznym. Na ten czas niemalże zniknęła z mediów społecznościowych. Właśnie poinformowała, że wróciła już do domu:  Mogę powiedzieć natomiast, że dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, tych dobrych i tych bolesnych, których wcześniej nie chciałam widzieć. Aktorka przyznała, że ma zamiar kontynuować terapię. Jak się dziś czuje Julia Wróblewska? Julia Wróblewska opuściła ośrodek terapeutyczny. Jak się czuje? Julia Wróblewska zdecydowała, że spędzi pół roku w ośrodku terapeutycznym . Julia Wróblewska postanowiła głośno mówić o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym i normalizować fakt proszenia o pomoc. Jakiś czas temu przyznała, że uczęszcza na terapię oraz została zdiagnozowana na zaburzenie osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline- F60.31). Jesienią zeszłego roku postanowiła poddać się leczeniu w ośrodku zamkniętym.  Mama Julii Wróblewskiej ujawniła szczegóły terapii córki , co nie spodobało się młodej aktorce. Przyznała, że nie chce opowiadać o swoim leczeniu i prosiła, by nie nękać jej bliskich pytaniami.  6. maja 2022 roku Julia Wróblewska podzieliła się z fanami wiadomością, że wróciła już do domu z ośrodka terapeutycznego:  Hej! Wróciłam do domu około tydzień temu, ale potrzebowałam czasu by się przystosować i ogarnąć trochę rzeczy zanim Was powiadomię - napisała na Instagramie. Podzieliła się kilkoma szczegółami odnośnie swojego stanu zdrowia oraz samopoczucia:  Czuję wiele zmian, wiele do mnie dotarło. Nie będę i nie chcę mówić o tym jak wyglądało leczenie z szacunku do prywatności mojej oraz innych, którzy...

Julia Wróblewska powiększyła usta
juleczkaaa_jula, Instagram
TV-Show
Julia Wróblewska spędzi pół roku w ośrodku terapeutycznym. Poruszający wpis gwiazdy "M jak Miłość"
Julia Wróblewska przekazała swoim fanom wiadomość, że najbliższe pół roku spędzi w ośrodku terapeutycznym. Swoją decyzję przemyślała bardzo dokładnie.

Gwiazda filmowa i telewizyjna Julia Wróblewska podzieliła się ze swoimi fanami bardzo poruszającą wiadomością. Dziewczyna postanowiła poinformować o zmianach, które szykują się w jej życiu w najbliższym czasie. Młoda gwiazda od dłuższego czasu walczy o swoje zdrowie, a kolejnymi etapami tej walki dzieli się z fanami na Instagramie. Tym razem 23-latka poinformowała, że udaje się na półroczną terapię. Zobacz także:  Dramat gwiazdy "M jak miłość"! Julia Wróblewska pisze o tragicznym wypadku: "Ciągle płaczę" Gwiazda "M jak Miłość" walczy o swoje zdrowie w ośrodku zamkniętym  Julia Wróblewska  jest popularną gwiazdą młodego pokolenia. Szerszej publiczności kojarzy się ona z małą, słodką dziewczynką z "Tylko mnie kochaj" . Jej kariera na tej komedii romantycznej nabrała tempa, Wróblewska zagrała także w takich hitach jak "Listy do M." czy serialu "M jak miłość". Młoda gwiazda od dłuższego czasu dzieli się z fanami informacjami na temat swojego zdrowia. Dzięki niej wielu młodych ludzi zdecydowało się na wizytę u psychologa.  Wróblewska jakiś czas temu postanowiła podzielić się z fanami swoimi problemami. Miała nadzieję, że dzięki temu młodzi ludzie przestaną się wstydzić tego, że sobie "nie radzą". Można powiedzieć, że udało jej się to, ponieważ fani często dziękują jej za pomoc. Wydawało się, że sama Julia "wychodzi na prostą", gdy w sieci pojawiła się informacja, że ma nowego chłopaka. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a młoda gwiazda znowu poczuła, że potrzebuje pomocy.          Wyświetl ten post na Instagramie      ...

Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi
Newsy
Julia Wróblewska sama pofarbowała sobie włosy i... zaliczyła wpadkę! "Zamiast brązu wyszedł mi szaro - fioletowy"
Julia Wróblewska sama pofarbowała sobie włosy i... zaliczyła wpadkę! "Zamiast brązu wyszedł mi szaro - fioletowy"

Julia Wróblewska postanowiła wykonać farbowanie swoich włosów samodzielnie. Cały zabieg zrelacjonowała na swoim Instagramie i okazało się, że nie wszystko poszło po myśli aktorki. Na jej głowie zagościł kolor, którego nie miała w planach! Zobaczcie sami. Zobacz także:  Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet. Zdenerwowana przez hejterów nie przebiera w słowach Julia Wróblewska sama pofarbowała sobie włosy i... zaliczyła wpadkę! "Zamiast brązu wyszedł mi szaro - fioletowy" Julia Wróblewska należy do grona gwiazd, które są bardzo aktywne na Instagramie. Aktorka na bieżąco relacjonuje szczegóły ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio włączyła się również w sprawę Strajku Kobiet, dlatego na jej profilu możemy zobaczyć również zdjęcia z akcji protestacyjnych. Tym razem jednak młoda gwiazda postanowiła pokazać urywki ze swojego zacisza domowego.  Aktorka zdecydowała się samodzielnie wykonać farbowanie swoich włosów. Pokazała swoim obserwatorom między innymi, jak czeka na efekty swojej pracy. Julia zdecydowała się na odważny krok, bowiem zrezygnowała z blondu, na rzecz brązu. Sama dobrała farbę i chyba nie przypuszczała, że po drodze mogą napotkać ją problemy. Kolor na jej włosach na początku nie wyszedł taki, jak wymarzyła to sobie aktorka. Zamiast brązu wyszedł mi szaro - fioletowy... Ktoś wie o co chodzi? Miałam rozjaśniane włosy normalnie... - napisała gwiazda i dodała zdjęcie z efektem koloryzacji.  Wygląda na to, że fani udzielili Julii cennych rad, bo za chwilę na jej InstaStory pojawiło się już zdjęcie w brązowych włosach, a aktorka wygląda na nim na wyraźnie zadowoloną.  O to chodziło - dodała aktorka.  Zobaczcie zatem relację Julii dotyczącą farbowania...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik