Jakiś czas temu Julia Wróblewska zaprojektowała kolekcję ubrań we współpracy z marką TUTU Princess. Młoda aktorka stworzyła linię sukienek i spódnic z tiulu w swoich ulubionych barwach: czarnym, różowym oraz szarym, czym pochwaliła się na blogu.

 

- Marzenia się spełniają :). Mieć własną, wymarzoną kolekcję ubrań? Czemu nie. Oficjalnie chciałam Was poinformować, że dziś światło dzienne ujrzała kolekcja ubrań, którą miałam szansę współtworzyć - TUTU Prinsess by Julia Wróblewska. Zaprojektowałam ją wspólnie z właścicielką marki TUTU Princess, którą jest prawdziwą mistrzynią projektowania!! I królową tiulu:). Jest słodka, w trzech moich ulubionych kolorach: czarnym, różowym i szarym, dodatkowo białe T-shirty z napisem, które na pewno pokochacie - napisała Julia na swoim blogu.

 

Julia Wróblewska będzie dalej projektować?

 

W rozmowie z nami Julia zdradziła, czy w planach ma kolejne projekty. Wyznała, że jest człowiekiem renesansu i lubi podejmować nowe wyzwania. W takim wypadku pozostaje nam czekać na realizację jej nowych pomysłów ;). Zobaczcie nasz wywiad z Julią i poznajcie jej plany na przyszłość!

 

Zobacz: Julia Wróblewska w najmodniejszej bluzce na lato! Tylko czemu włożyła te buty...

 

Przeczytaj też: Julia Wróblewska zmieniła kolor włosów na bardzo odważny, jednak nie to najbardziej oburzyło fanów

 

Julia Wróblewska uważa się za człowieka renesansu

Julia Wróblewska
Instagram

 

Julia Wróblewska współpracuje z marką TUTU Princess

Julia Wróblewska
ONS

Więcej na temat Julia Wróblewska