Julia Wróblewska i Rafał Szatan Kulisy ciąży Basi Kurdej-Szatan w X-factor Julia Wróblewska na ramówce TVP
Julia Wróblewska i Rafał Szatan
ONS.pl
1/4
Julia Wróblewska i Rafał Szatan
ONS.pl

 

W "M jak miłość" czeka na widzów kolejny emocjonujący wątek! Tym razem będziemy mogli zobaczyć gorący romans Zosi (Julia Wróblewska) i Eryka (Rafał Szatan). Pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji związek już teraz wywołuje duże emocje, a wszystko za sprawą pocałunku Zosi i Eryka!

 

Jak podaje Fakt.pl namiętne sceny przysporzyły Julii Wróblewskiej sporo problemów. Postanowiliśmy zapytać aktorkę, jak było naprawdę! Zobaczcie, co powiedziała...

 

Zobacz: Wiemy, jak będzie wyglądało odejście Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość"! Kiedy ostatni odcinek z jego udziałem?

 

 

2/4
East News

 

Fakt dowiedział się, że dla Julii Wróblewskiej namiętne sceny ze starszym kolegą z planu były sporym problemem. 

 

Dziwnie się czuła, całując się ze sporo starszym mężczyzną - powiedziała dziennikowi  osoba, pracująca na planie.

 

W końcu Julia Wróblewska jest młodą aktorką, mimo że na ekranie występuje od najmłodszych lat, sceny miłosne ma okazje zagrać po raz pierwszy. Zapytaliśmy gwiazdę, jak faktycznie wyglądał pocałunek z Rafałem Szatanem... Sprawdźcie!

3/4
Kulisy ciąży Basi Kurdej-Szatan w X-factor
ONS.pl

 

Odegranie scen pocałunku nie zawsze jest łatwe, nawet dla aktorki z dużym stażem. Zapytaliśmy Julię Wróblewską, jak to wyglądało w jej przypadku. Aktorka zdradziła nam kulisy swojego pierwszego serialowego pocałunku z Rafałem Szatanem w "M jak miłość". Okazuje się, że niezręczna sytuacja wynikała głównie z faktu, że:

 

Rafał jest mężem Basi, która gra moją matkę - powiedziała nam Julia Wróblewska.

 

Obie kobiety mają doskonały kontakt zarówno na planie, jak i prywatnie, co jeszcze bardziej utrudniało sytuację. Jednak aktorka przyznała, że tak wyglądały jedynie początki ich pracy na planie.

 

Z czasem przestało być niezręcznie - mówi nam gwiazda.

 

To były dla Julii Wróblewskiej pierwsze sceny pocałunku na planie, z pewnością podczas kolejnych będzie już o wiele łatwiej!

 

4/4
Julia Wróblewska na ramówce TVP

 

Miłosne sceny będziemy mogli zobaczyć w serialu "M jak miłość" już w przyszłym tygodniu. To wtedy ocenimy, jak wygląda warsztat aktorski pary! Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał serialowy pocałunek Zosi i Eryka?