Julia Wieniawa w czarnym jesiennym płaszczu
Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wybrała się na grzyby. Gwiazda pochwaliła się zbiorami! 

Julia Wieniawa w czarnym jesiennym płaszczu
Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd, która ma wiele pasji. Aktorka interesuje się modą, niedawno stworzyła własną markę kosmetyczną, jeździ konno, tańczy, a teraz okazuje się, że zbiera też grzyby. Gwiazda urządziła wieczór z przyjaciółkami i razem wybrały się do lasu na grzyby. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie pora! Po zmroku poszukiwania były znacznie utrudnione, ale Julia Wieniawa nie poddała się i udało jej się znaleźć kilka egzemplarzy. Przy okazji aktorka nawiązała do horroru, w którym niedawno występowała "W lesie dziś nie zaśnie nikt". 

Zobacz w Decathlon promocje na produkty niezbędne podczas grzybobrania i jesiennych spacerów.

Julia Wieniawa na grzybach z przyjaciółkami!

Julia Wieniawa chwilami wydaje się najbardziej zapracowaną gwiazdą młodego pokolenia. Aktorka nawet w czasie pandemii nie narzeka na swoje zarobki i bierze udział w kolejnych projektach, które przynoszą jej zaskakujące kwoty!  Nie bez powodu znalazła się na pierwszym miejscu listy najlepiej zarabiających gwiazd w czasie pandemii koronawirusa przygotowanej przez "Super Express". Julia Wieniawa zarobiła, uwaga... 1,5 miliona złotych. Aktorka nie próżnuje i jest daleka od narzekania na epidemię. 

Kiedy w Polsce obowiązują kolejne obostrzenia gwiazda postanowiła spędzić trochę czasu ze znajomymi i wybrała się na grzyby. Spójrzcie, ile udało jej się zebrać. Biorąc pod uwagę porę - całkiem nieźle!

Zobacz takżeJulia Wieniawa rozjaśniła włosy i postawiła na ostre cięcie! „Żebym nie żałowała tego”

Julia Wieniawa na grzybach
Instagram

Do tej pory Julia Wieniawa na swoim Instagramie chwaliła się głównie swoimi stylizacjami i kolejnymi projektami. Grzybobranie to miła odmiana. 

Julia WIeniawa w butach CCC
Instagram

 

Julia WIeniawa
Facebook

 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48