Julia Wieniawa w koszuli w paski zebry
Instagram

Julia Wieniawa w bardzo skąpym stroju kąpielowym! Nie każda kobieta odważyłaby się na taki model

Julia Wieniawa w koszuli w paski zebry
Instagram

Ostatnie miesiące były dla Julii Wieniawy wyjątkowo intensywne. Gwiazda związała się z Alkiem Baronem, ale niestety relacja nie przetrwała próby czasu, więc Julia Wieniawa musiała przetrwać kolejne rozstanie - kilka miesięcy wcześniej rozstała się bowiem po dwóch latach związku z Antkiem Królikowskim. Wobec tego młoda aktorka i wokalistka rzuciła się w wir pracy, aż w końcu przyszedł moment na upragnione wakacje. Julia Wieniawa wybrała się do Włoch wraz z mamą i chętnie publikowała mnóstwo zdjęć ze swojego urlopu na Instagramie. Wśród fotografii nie mogło zabraknąć również tych w bikini. Julia Wieniawa wybrała baaardzo odważny model! Zobaczcie sami poniżej!

Julia Wieniawa w bardzo odważnym bikini

Julia Wieniawa uwielbia modę i udowadnia to niemal na każdym kroku. Już od lat młoda gwiazda jest prawdziwą trendsetterką. Jeszcze nigdy nie zaliczyła modowej wpadki i nigdy nie dała się przyłapać w choćby przeciętnej stylizacji. Jej looki są zawsze przemyślane, zgodne z trendami i oryginalne. Nic więc dziwnego, że również podczas swoich włoskich wakacji Julia Wieniawa postawiła na odważne rozwiązania.

Taki z pewnością był jej kostium kąpielowy. Julia Wieniawa wybrała bardzo skąpy i wiązany model. Jej kostium miał ogromny dekolt i mocne wycięcia. Julia Wieniawa chętnie pochwaliła się swoim strojem na Instagramie. Swój bikini look wystylizowała słomkowym kapeluszem i wielkimi okularami na miarę gwiazdy.

Podoba się wam bikini Julii Wieniawy? A może uważacie, że jest zbyt odważne? 

Julia Wieniawa w bikini
Instagram

Julia Wieniawa dobrała do bikini słomkowy kapelusz i okulary

Julia Wieniawa w kapeluszu
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41