Julia Wieniawa w różowej szmince
ONS.pl

Julia Wieniawa znów zadała szyku! Tym razem gwiazda pojawiła się na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2019 i to w wyjątkowej roli. Nic więc dziwnego, że postawiła na stylizację, obok której nie da się przejść obojętnie. Julia Wieniawa przy okazji udowodniła, że doskonale zna się na trendach i śmiało można inspirować się jej stylem. Co miała na sobie? Zobaczcie poniżej!

1/4
Julia Wieniawa w limonkowym garniturze
ONS.pl

Julia Wieniawa zaprezentowała się w damskim garniturze w limonkowym kolorze. Garnitur gwiazdy pochodzi z kolekcji Mohito i jest przystępny cenowo - marynarka kosztuje 199,90 złotych, a spodnie 139,90 złotych. Musicie wiedzieć, że garnitury są obecnie na topie! Możemy je nosić w różnych kolorach i na różne okazje. Są idealne zarówno na co dzień do pracy, jak i na ważne wyjścia. Stanowią ciekawą alternatywę dla eleganckich sukienek. Można je nosić tak jak Julia Wieniawa - na nagie ciało, w bardzo seksownej wersji lub też założyć koszulę czy bluzkę pod marynarkę. 

2/4
Julia Wieniawa w oversize'owym garniturze
East News

Warto jednak w tym sezonie zwrócić uwagę, że nosimy oversize'owe marynarki naszych garniturów, tak jak robi to Julia Wieniawa. Dopasowane przy ciele, a do tego krótkie wyszły już z mody!

 

 

3/4
Julia Wieniawa z neonowymi dodatkami
East News

W stylizacji Julii Wieniawy dużą rolę odegrały także dodatki i makijaż. Młoda gwiazda wybrała neonową torebkę oraz czółenka w tym samym odcieniu. To był strzał w 10! Oprócz tego uwagę zwracały usta gwiazdy w kolorze fuksji. 

4/4
Julia Wieniawa w seksownym garniturze
East News

Wspomnieliśmy, że Julia Wieniawa zjawiła się na konferencji w wyjątkowej roli, bo po raz pierwszy w życiu jako... prowadząca. Artystka, która do tej pory spełniała się jako aktorka i piosenkarka, a także modelka, tym razem poprowadzi wielki festiwal! Julia Wieniawa nie ukrywa, że ma tremę.

Moi Drodzy! Przede mną ogromne wyzwanie. Nigdy w życiu nie prowadziłam żadnego wydarzenia, a w tym roku przyznano mi rolę prowadzącej tak wielkiego festiwalu jak @superhitfestiwal dla stacji @polsatofficial 🔥😱 Nie ukrywam, że to spore wyróżnienie, a co się z tym wiąże- trema...! Mam nadzieje, że wyjdzie super 😎 Bądźcie ze mną 25 maja - napisała Julia Wieniawa na Instagramie.

My nie możemy się doczekać aż zobaczymy stylizacje Julii na scenie w Sopocie!  

Więcej na temat Julia Wieniawa