Weronika Rosati w białek koszulce, Julia Wieniawa w niebieskiej bluzce
Instagram

Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati! Aktorka komentuje: "Na to nie zezwalam!"

Weronika Rosati w białek koszulce, Julia Wieniawa w niebieskiej bluzce
Instagram

Weronika Rosati należy do grona gwiazd, które nie pokazują publicznie wizerunku swoich dzieci. Aktorka podobnie jak m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Socha czy Paulina Krupińska nie publikuje w sieci zdjęć na których widać twarz dziecka. Niestety, ostatnio jedna z kolażanek Weroniki Rosati nie była zbyt ostrożna i pokazała małą Elizabeth podczas relacji na InstaStories! Nagranie z córeczką Weroniki Rosato pojawiło się na profilu Julii Wieniawy, która przez pomyłkę opublikowała wizerunek dziewczynki. Filmik zniknął już z Instagrama, a mama Elizabeth skomentowała zachowanie Wieniawy! Co powiedziała?

Weronika Rosati apeluje do internautów

Julia Wieniawa nagrała i opublikowała film z małą Elizabeth, kiedy dziewczynka odwiedziła swoją mamę na planie serialu "Zawsze warto". Julia skasowała już nagranie, które zobaczyli jej fani podczas relacji na InstaStories. Aktora zapewniła, że film został opublikowany przez pomyłkę. Jak całą sprawę skomentowała Weronika Rosati? Koleżanka Julki z serialu Polsatu opublikowała w sieci nagranie, w którym przyznaje, że nie ma do niej żalu, ale prosi internautów, żeby nie publikowali i nie rozpowszechniali wizerunku jej córeczki. 

Cześć, słuchajcie, dzisiaj Julka jest trochę półprzytomna na planie po wczorajszej imprezie i opublikowała przypadkiem zdjęcie Elizabeth. Chciałam tylko powiedzieć, że nie ma problemu, nadal ją kocham. Bardzo proszę jednak o niepublikowanie wizerunku mojej córki, bo na to nie zezwalam. Jest osobą prywatną i  chciałam zachować jej prywatność. Bardzo wam dziękuję - powiedziała Weronika Rosati. 

Przypominamy, że podobną wpadkę jak Julia Wieniawa jakiś czas temu zaliczyła również Marina. Kilka miesięcy temu piosenkarka opublikowała nagranie na którym pokazała światu twarz Klary Lewandowskiej. 

Zobacz także: Marina pokazała twarz Klary Lewandowskiej! To będzie koniec jej przyjaźni z Anną?

Julia Wieniawa pokazała w sieci twarz córki Weroniki Rosati. 

Julia Wieniawa jako muza duetu MMC na gali Flesz Fashion Night 2019
Instagram

Aktorka wybaczyła koleżance i poprosiła internautów, żeby nie publikowali wizerunku jej córki.

Weronika Rosati
instagram

 

Więcej na temat Weronika Rosati Julia Wieniawa
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47