Julia Wieniawa pokazała garderobę Garderoba Julii Wieniawy Garderoba Julii Wieniawy Garderoba Julii Wieniawy
Julia Wieniawa pokazała garderobę
Instagram
Imponująca kolekcja ubrań!
1/4
Julia Wieniawa pokazała garderobę
Instagram

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka gra już nie tylko w serialach, ale coraz częściej dostaje role w filmach. A jej twarz pojawia się w kampaniach wielu marek modowych. Co za tym idzie Wieniawa zarabia coraz więcej. Niedawno pisaliśmy o tym, że w tym roku młoda gwiazda zarobiła ponad 800 tyś. zł.!

 

Nic więc dziwnego, że Julia Wieniawa ma już własne mieszkanie, którym pochwaliła się w jednym z filmów na Instastory. Aktorka pokazała też swoją garderobę, a przy okazji na filmie zobaczyliśmy coś jeszcze... Garderobę gwiazdy znajdzicie w galerii!

 

Zobacz: Lewandowska wybiera model za 5 tysięcy, Wieniawa - za nieco ponad 200 zł! Te sneakersy robią furorę wśród gwiazd

2/4
Garderoba Julii Wieniawy
Instagram

Julia Wieniawa pochwaliła się, że w garderobie ma aż... osiem szaf! Pomieszczenie faktycznie wygląda imponująco, ale w końcu musi pomieścić wszystkie ubrania gwiazdy. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć ogromnego lustra, w którym gwiazda może robić selfie. Oprócz ubrań w garderobie Julii Wieniawy możemy zobaczyć coś jeszcze...

 

Zobacz: Klaudia Halejcio i Julia Wieniawa w podobnych sukienkach. Która prezentowała się lepiej w seksownej mini?

3/4
Garderoba Julii Wieniawy
Instagram

Obok ubrań w garderobie Wieniawy znalazło się też miejsce na buty. Ja widać na zdjęciu, aktorka może pochwalić się imponującą kolekcją. Aby pomieścić wszystkie modele gwiazda przechowuje je w oddzielnej część garderoby! 

 

Szafy w garderobie Julii Wieniawy pochodzą z popularnej sieciówki wnętrzarskiej, jest to model Ikea Pax. Oczywiście zauważyli to fani aktorki i napisali o tym w komentarzach:

 

Piękny Pax z tyłu ;)

 

 

4/4
Garderoba Julii Wieniawy
Instagram

Takiej kolekcji butów może pozazdrościć aktorce niejedna kobieta. Podoba Wam się garderoba Julii Wieniawy? Nam bardzo!

Więcej na temat Julia Wieniawa