Julia Wieniawa w golfie
Instagram

Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda łazienka w jej nowym mieszkaniu! Postawiła na największy, wnętrzarski trend 

Julia Wieniawa w golfie
Instagram

Julia Wieniawa w końcu przeprowadziła się do swojego nowego, wymarzonego mieszkania, tym samym zostając sąsiadką samego Marcina Tyszki, który pomagał jej nawet w urządzaniu prawdziwej miejskiej dżungli na tarasie. Choć jak przyznała aktorka, w pięknym lokum, które ponoć kosztowało dwa miliony złotych, jeszcze nie wszystko jest gotowe, już może pochwalić się wykończoną łazienką. I trzeba przyznać, że ma czym! Ogromne lustro, płytki czy prysznic - tu wszystko robi wrażenie. Do tego gwiazda postawiła na trend, na którego punkcie dosłownie oszalały miłośniczki wnętrz.

Stylowa łazienka Julii Wieniawy

Mimo młodego wieku, Julia Wieniawa może pochwalić się wieloma osiągnięciami i karierą, która ma naprawdę zawrotne tempo. 22-letnia aktorka kupiła już kilka mieszkań, a jakiś czas temu okazało się, że nabyła nowy apartament w jednej z najpiękniejszych, warszawskich dzielnic. Choć urządzenie lokum na Żoliborzu wymagało od niej wielu decyzji, w których podjęciu nie raz pomagali jej zaangażowani fani, wygląda na to, że nowe gniazdko gwiazdy jest już niemal całe wykończone, a Julia Wieniawa zamieszkała w nim wraz z początkiem nowego roku. Teraz w końcu możemy zobaczyć, jak prezentuje się jej łazienka!

Moi drodzy, ja się mogę wreszcie pochwalić moją piękną, dopieszczoną łazienką. Różową, no bo jakże inaczej w moim przypadku. Zawsze chciałam mieć różową łazienkę w domu.

Trzeba przyznać, że łazienka Julii Wieniawy jest naprawdę dopieszczona. Jak się okazuje, wiele elementów jak duże, okrągłe, podświetlane lustro czy szafka, zostały wykonane na specjalne zamówienie aktorki. Do tego, w pomieszczeniu dominuje pudrowy róż, który możemy zobaczyć zarówno w płytkach położonych na ścianie, zasłonach, zabudowie, jak i w super modnym, pięknym lastryko, które znajduje się pod prysznicem. W łazience aktorka postawiła też na złotą armaturę i umywalkę z kamienia. Jak wam się podoba? Osobiście, my jesteśmy zachwyceni!

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda kuchnia w jej nowym apartamencie! Ogromny złoty okap robi wrażenie

 

Julia Wieniawa w końcu może pochwalić się swoją nową łazienką! Gwiazda postawiła na ogromne, okrągłe lustro, złotą armaturę i super modne lastryko pod prysznicem!

Julia Wieniawa  w łazience
Instagram

Aktorka przyznała, że zawsze chciała mieć różową łazienkę. Jak się okazuje, zrealizowała kolejne ze swoich marzeń. Drewniana szafka i umywalka z kamienia robią ogromne wrażenie.

Julia Wieniawa  w łazience
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08