Wielki dzień dla Julii Wieniawy! Aktorka i wokalistka w końcu rozpoczęła pracę jako jurorka w nadchodzącej edycji "Mam talent" w TVN! Julia pokazała zdjęcia z pierwszych castingów do show i poprosiła fanów o trzymanie kciuków nie tylko za uczestników, ale i za nią. Zobaczcie jak wypadła!

Reklama

Julia Wieniawa jurorką w "Mam talent"!

Już kilka miesięcy temu stacja TVN poinformowała o rewolucyjnych zmianach w "Mam talent". Z posadą jurorów pożegnali się Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Aktorkę i tancerza zastąpili wymieniona wyżej Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop (dotychczasowy prowadzący show). Gospodarzami wiosennej, piętnastej odsłony hitowego programu będą zaś Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. W poniedziałek, 27 listopada, ruszyły pierwsze nagrania, o czym Wieniawa poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama:

Let’s go! Zaczynamy pierwsze castingi @mamtalent_tvn @tvn.pl ❤️‍????????✨ Trzymajcie kciuki za uczestników (i za mnie tez, nie obrażę się????)! Looove
napisała na swoim Instagramie Julia Wieniawa

Gwiazda pokazała również pierwsze fotki z garderoby, a fani zaczęli chętnie komentować jej wpis! Nie zabrakło również wsparcia ze strony gwiazd!

Powodzenia!
napisała Maffashion
Dajesz czadu mała!
dodała Malwina Wędzikowska
Julia Wieniawa jako jurorka w Mam talent
Julia Wieniawa jako jurorka w Mam talent Instagram/@juliawieniawa

Dla Julii Wieniawy to debiut w roli jurorki w programie rozrywkowym. Wcześniej brała udział w "Tańcu z Gwiazdami", ale jako uczestniczka (zajęła wysokie, drugie miejsce). Swego czasu w mediach pojawiła się plotka, że za udział w hicie TVN Julka zarobi niemal pół miliona złotych (dla porównania - Agnieszka Chylińska miałaby otrzymać gażę w wysokości 300 tysięcy). Wieniawa jednak szybko zdementowała te doniesienia:

Nie wiem, kto to wymyśla i nie podoba mi się zaglądanie do czyjegoś portfela. A te kwoty mają się nijak do rzeczywistości.
mówiła gwiazda

Zobacz także: Robert Kozyra gorzko o Julii Wieniawie: "Drętwa pseudoaktorka udająca piosenkarkę". Zareagowała

Zobacz także

Julia Wieniawa wciąż jest jedną z najbardziej zapracowanych i najchętniej angażowanych polskich gwiazd. Udział w "Mam talent" musiała pogodzić z pracą na planie kolejnych filmów i seriali czy koncertami. Niedawno Julia pojawiła się gościnnie w polskiej wersji "The Office PL". W biegu znalazła jednak czas na krótkie wakacje.

Reklama

Zobacz także: Julia Wieniawa odkryła w Indonezji nową miłość! „Brzmi przerażająco”

Reklama
Reklama
Reklama