Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego
East News
Newsy

Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego: "Ciężko uwierzyć"

Julia Wieniawa uczciła pamięć Pawła Królikowskiego

Nie żyje Paweł Królikowski, wybitny aktor, a przede wszystkim kochający ojciec i mąż. Dziesiątki gwiazd żegnają zmarłego zbyt wcześnie artystę. Wśród nich znalazła się również Julia Wieniawa. Aktorka w przeszłości spotykała się z najstarszym synem Pawła Królikowskiego, Antkiem. Zobaczcie, w jaki sposób pożegnała niedoszłego teścia.

Tata Antka Królikowskiego po raz pierwszy o Julii Wieniawie! Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w wieku 58 lat po długiej walce z ciężką chorobą. Tę informację potwierdzili jego bliscy, w tym żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz syn Antoni Królikowski. Oboje opublikowali na Instagramie poruszające wpisy, w których pożegnali zmarłego ojca oraz męża. 

Zobacz także: Antek Królikowski żegna ojca, Pawła! "Do zobaczenia Tato"

W ich ślady poszli również inni znani przyjaciele Pawła Królikowskiego. Aktora wspominały takie gwiazdy, jak choćby Krzysztof Ibisz, Ilona Ostrowska, Artur Barciś czy też Nina Terentiew. Wśród nich znalazła się także Julia Wieniawa. Aktorka przez ponad dwa lata spotykała się z Antkiem Królikowskim. Często też gościła w jego rodzinnym domu. Paweł i Małgorzata Królikowscy polubili wybrankę ich syna. Zawsze mówili o niej w bardzo ciepłych słowach.

Julia Wieniawa nie mogła więc przejść obojętnie obok ich tragedii. Na jej Instastory również pojawiła się wzmianka na temat Pawła Królikowskiego. 

Ciężko uwierzyć. Bardzo przykra wiadomość. Wyrazy współczucia dla całej rodziny... - napisała Julia Wieniawa.

My również składamy szczere kondolencje!

Julia Wieniawa o śmierci Pawła Królikowskiego
Instagram

Julia i Antek spotykali się przez ponad dwa lata

Antek Królikowski z Julią Wieniawą

 

Julia Wieniawa i Baron na gali TeleKamer
East News
Newsy
Julia Wieniawa zdradziła, komu najbardziej kibicowała podczas gali TeleKamer!
Julia Wieniawa zdradziła nam, komu najbardziej kibicowała podczas gali TeleKamer 2020!

Julia Wieniawa zdradziła nam, komu najbardziej kibicowała podczas gali TeleKamer 2020! Wielka impreza podczas której poznaliśmy laureatów prestiżowego plebiscytu już za nami. Podczas gali jedną ze statuetek odebrała piękna Julia Wieniawa, która reprezentowała serial "Zawsze warto"- produkcja z udziałem aktorki zdobyła najwięcej głosów w kategorii Serial. Po ceremonii wręczania TeleKamer udało nam się porozmawiać z Julią Wieniawą. Zapytaliśmy ją, za kogo trzymała kciuki podczas gali. Czy kibicowała Baronowi, który odebrał TeleKamerę w kategorii Juror Roku?  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Julia Wieniawa!  Zobacz także:   Wytworna Julia Wieniawa na gali TeleKamer 2020! Spotkała byłego partnera! Julia Wieniawa zachwyciła swoim wyglądem na TeleKamerach 2020.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews
Newsy
Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"
Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"

Już od ponad dwóch miesięcy nie ma wśród nas Pawła Królikowskiego . To bardzo trudny czas przede wszystkim dla rodziny, która przeżywa okres żałoby. Małgorzata Ostrowska - Królikowska razem z synem Antonim opowiedzieli w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" o rzeczywistości po śmierci męża i ojca. Aktorka przyznała, że najstarszy syn bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Zobaczcie co jeszcze wyjawiła rodzina Pawła Królikowskiego.  Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..." Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antoni Królikowski opowiedzieli o rzeczywistości po śmierci Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. To dla całej rodziny bardzo trudny czas, jednak muszą znaleźć w sobie siłę, aby żyć dalej. O tym jak wygląda życie bez Pawła Królikowskiego po dwóch miesiącach od jego śmierci opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Antoni Królikowski.  Jest różnie, bo wiadomo, jakie mamy czasy.   W naszym domu jest pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jest dużo dzieciaków. Dajemy radę   - powiedział Antek Królikowski.  Małgorzata Ostrowska - Królikowska przyznała, że jej najstarszy syn, Antek, bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Cała rodzina zaś stara się poświęcić wspólnym zajęciom, i spędza wiele czasu razem.  Mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest, jest jasno . [...]  W tej chwili jestem w domu...

Julia Wieniawa, Antek Królikowski
Newsy
Julia Wieniawa nie potrafiła powstrzymać łez wspominając Pawła Królikowskiego... Jak wspierała Antka?
Julia Wieniawa nie potrafiła powstrzymać łez wspominając Pawła Królikowskiego... Jak wspierała Antka?

W czwartek w Warszawie pożegnaliśmy  Pawła Królikowskiego . Pogrzeb uwielbianego aktora zgromadził tłumy - w tym rodzinę, przyjaciół i wielbicieli jego talentu. Pawła Królikowskiego pożegnała również Julia Wieniawa, która w przeszłości spotykała się z jego najstarszym synem, Antkiem. Dzień przed pogrzebem  Julia Wieniawa w rozmowie z portalem pudelek.pl przyznała, że kiedy dowiedziała się o śmierci niedoszłego teścia, skontaktowała się z byłym partnerem! Julia Wieniawa wspierała Antka Królikowskiego Julia Wieniawa podczas rozmowy z reportrem portalu pudelek.pl nie potrafiła ukryć wzruszenia wspominając Pawła Królikowksiego. Łamiącym głosem przyznała, że do samego końca wierzyła, że Paweł Królikowski wyzdrowieje.  Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem, bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby - mówiła Julia Wieniawa. Okazuje się, że po śmierci Pawła Królikowskiego Julia Wieniawa skontaktowała się z byłym partnerem, żeby wesprzeć go w trudnych chwilach.  Z Antkiem nie mam za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość ze słowem wsparcia. Podziekował - myślę, że to wystarczy - zdradziła w rozmowie z pudelek.pl.  Paweł Królikowski został pochowany w czwartek na cmentarzu na warszawskich Powązkach. Zobacz także:  "Żegna Cię cała nasza królicza rodzina..." Rafał Królikowski w poruszających słowach do brata, Pawła Julia Wieniawa skomentowała śmierć Pawła Królikowskiego. Aktorka nie ukrywa, że do samego końca wierzyła, że tata Antka Królikowskiego wyzdrowieje.  Po śmierci aktora Julia napisała wiadomość do Antka Królikowskiego.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner