Julia Wieniawa na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną Julia Wieniawa na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną Julia Wieniawa na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną Julia Wieniawa w czarnej kurtce
Julia Wieniawa w marynarce w kratę

Julia Wieniawa znów jest zakochana? Paparazzi "przyłapali" młodą aktorkę na spotkaniu z tajemniczym przystojniakiem! Julia Wieniawa już od kilku lat należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, a jej życie uczuciowe wzbudza ogromne emocje w mediach i wśród jej fanów. Jakiś czas temu Julia tworzyła gorący związek z Antkiem Królikowskim- niestety, po dwóch latach para podjęła decyzję o rozstaniu. Później Julia Wieniawa spotykała się z Baronem z zespołu Afromental, ale to uczucie wypaliło się już po kilku miesiącach. 

Czy teraz piękna gwiazda znów jest szczęśliwa? Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia! Widać, że na spotkaniu z tajemniczym przystojniakiem dobry humor jej nie opuszczał...

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradziła, dlaczego ROZSTAŁA się z Antkiem Królikowskim!

1/4
Julia Wieniawa na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną

Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego trwał dwa lata. Niestety, chociaż wszyscy fani pary czekali na wiadomość o ich ślubnych planach to pod koniec 2018 roku okazało się, że Julka i Antek już nie są razem! 

(...) mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać -mówiła w rozmowie z Vivą!

2/4
Julia Wieniawa na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną

Już kilka miesięcy po rozstaniu z Antkiem okazało się, że młoda gwiazda zaczęła spotykać się z Baronem z zespołu Afromental! Para przez jakiś czas dementowała plotki na temat swojego związku, ale po jakimś czasie w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia i już było jasne, że muzyk jest nową miłości Julii. 

3/4
Julia Wieniawa na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną

Niestety, po siedmiu miesiącach okazało się, że związek Julii i Barona nie przetrwał próby czasu. Była para zapewnia, że rozstała się w przyjacielskiej atmosferze. 

4/4
Julia Wieniawa w czarnej kurtce

Czy teraz Julia jest już gotowa na nowy związek? Kim jest tajemniczy przystojniak, z którym ostatnio wybrała się na spotkanie? Czy to ktoś więcej niż tylko przyjaciel? Julia w wywiadach zaznaczała, że ma na razie dość związków i chce skupić się na sobie, być może więc to tylko przyjaciel. 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa