Julia Wieniawa opowiedziała o współpracy ze swoją... mamą, która jak się okazuje została jej menadżerką! Julia jest obecnie jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. O aktorce zrobiło się głośno dzięki roli w "Rodzince.pl". Później media zaczęły się nią interesować, kiedy okazało się, że związała się z Antkiem Królikowskim. Z czasem dowiedzieliśmy się również, że Julia to nie tylko aktorka, ale również piosenkarka. Teraz wszystko wskazuje na to, że za sukcesem Wieniawy stoi nie tylko jej talent, ale również jej mama, która bardzo dba o interesy córki!

Reklama

Julia Wieniawa zdradziła, jaką menadżerką jest jej mama

Mama Julii Wieniawy pracowała wcześniej w show-biznesie? Nic bardziej mylnego! Julia Wieniawa w rozmowie z Faktem przyznała, że na co dzień jej mama jest agentką...nieruchomości.

Moja mama mi we wszystkim pomaga. Od zawsze, na zawsze. Robimy razem wszystkie projekty social mediowe i kampanie reklamowe. Wszystkie te najważniejsze zrobiłam właśnie z mamą- zdradziła w rozmowie z Faktem. (...) Zawsze mama trzymała pieczę nad umowami, nad wszystkimi formalnymi rzeczami ponieważ ona ma bardzo obiektywny stosunek do show-biznesu. Sama z niego nie pochodzi, ona jest agentką nieruchomości. Zawsze biorę ją na wszystkie spotkania.

A jak układa się współpraca matki z córką?

Jesteśmy świetnym teamem jak pracujemy nad czymś, jak mamy ten sam cel. Ale jak mamy odrębne cele ,mamy tak podobny charakter, że potrafimy się pozabijać w kłótni. Więc to jest taka bardzo burzliwa relacja, ale nigdy nie obraziła się na mamę na więcej niż pięć minut- zapewnia Julia Wieniawa.

Wiedzieliście, że menadżerką Julii Wieniawy jest jej mama? Patrząc na karierę młodej aktorki i piosenkarki wydaje się, że jej mama doskonale radzi sobie jako agentka gwiazd!

Zobacz także: Julia Wieniawa pewnym krokiem wkracza na salony. Podoba wam się styl młodej gwiazdy?

Zobacz także

Julia Wieniawa współpracuje ze swoją mamą.

ONS
Reklama

Mama Julii jest jej menadżerką.

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama