Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Instagram

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem w filmie Netfliksa! "Będą używki, niebezpieczny seks i trupy"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
Instagram

Co za wiadomość! Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrali razem w nowym filmie, który będziecie mogli oglądać na platformie Netflix. Premiera filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" przewidziana jest na 28 grudnia tego roku. Za produkcję filmu odpowiada reżyser Mirja Okorn, znany między innymi z "Listów do M." i "Planety singli". Jednak jak tytuł filmu wskazuje tematyka będzie zupełnie inna... Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw.

W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry - możemy przeczytać w zapowiedzi filmu.

Zapowiada się naprawdę niebezpiecznie... My nie możemy się doczekać tej produkcji, zwłaszcza że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to wybuchowy duet!

Zobacz także: Julia Wieniawa w modnych botkach na jesień 2020 i swetrze za 1700 złotych

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na ekranie! My z niecierpliwością czekamy na ten film.

Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa o niespodziance od Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa już ma doświadczenie w filmach o takiej tematyce. Jakiś czas temu zagrała w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Julia Wieniawa w horrorze: "W lesie dziś nie zaśnie nikt"
YouTube

Więcej na temat Julia Wieniawa Netflix
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17