East News
1/4
East News

 

Julia Wieniawa i Katarzyna Sawczuk w przeszłości były wielkimi przyjaciółkami. Ich konta na Instagramie pełne były wspólnych fotografii. Podobno celebrytki zrobiły sobie nawet takie same tatuaże, aby uczcić swoją przyjaźń. Niestety, dziś to przeszłość. Plotkuje się, że poróżnił ich między innymi Antek Królikowski. Dziewczyny muszą jednak znosić swoje towarzystwo na różnych imprezach. Ostatnio obie były widziane na pokazie najnowszej kolekcji Moschino [TV] H&M. Czy aktorki skusiły się na wspólne zdjęcie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

POLECAMY: Wow! Julia Wieniawa trafiła na listę 100 najseksowniejszych Polek! Nigdy nie zgadniecie, które miejsce zajęła

2/4
Julia Wieniawa na premierze kolekcji Moschino dla H&M
ONS

 

Julia Wieniawa na pokazie kolekcji Moschino [TV] H&M

Julia Wieniawa postawiła na gorący look. Skórzana sukienka świetnie podkreśliła jej niezwykle zgrabną sylwetkę. Do kreacji Julia Wieniawa dobrała długie kozaki, które idealnie dopełniły całość. Czyżby aktorka wiedziała, że na imprezie może spotkać swoją byłą przyjaciółkę? Jak wypadła na tle Kasi Sawczuk? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Katarzyna Sawczuk
ONS.pl

 

Kasia Sawczuk na pokazie kolekcji Moschino [TV] H&M

Katarzyna Sawczuk postawiła na nieco luźniejszą stylizację. Do bluzy z męskiej kolekcji Moschino [TV] H&M dobrała skórzane spodnie i rockowe dodatki. Jak widać, ani Julia Wieniawa ani Kasia Sawczuk nie skusiły się na wspólne zdjęcie. Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy były przyjaciółkami? Zobaczcie kolejny slajd! 

Zobacz także: Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego przechodzi kryzys? Aktor jednym zdjęciem zdementował wszystkie plotki

4/4
Instagram

 

Jak już wspomnieliśmy, Kasia Sawczuk i Julia Wieniawa były niegdyś przyjaciółkami. Jednak do czasu. Przypomnijmy, że Kasia Sawczuk spotykała się kiedyś z Antkiem Królikowskim. Julia Wieniawa była tylko przyjaciółką tej dwójki. Później wszystko się zmieniło. Gdy Królikowski zerwał z Sawczuk, zainteresował się jej przyjaciółką. To zrozumiałe, że teraz wszyscy nie żyją w zbyt dobrych stosunkach... 

POLECAMY: Nikodem Rozbicki rozbije kolejny związek Antka Królikowskiego?! Te ZDJĘCIA powinny go zaniepokoić