Julia Wieniawa wychodzi z DDTVN Julia Wieniawa i Antek Królikowski na wakacjach Julia Wieniawa pochwaliła się szczupłą figurą Julia Wieniawa
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na wakacjach
East News
1/4
Julia Wieniawa wychodzi z DDTVN

 

Julia Wieniawa należy do grona gwiazd, które zdecydowanie nie mogą narzekać na swoją figurę. Młoda gwiazda "Rodzinki.pl" ma świetną i wysportowaną sylwetkę, o której marzy chyba większość kobiet. Julia Wieniawa już od jakiegoś czasu pokazuje swoim fanom na Instagramie, że świetny wygląd zawdzięcza m.in. ostrym treningom. 

Wszystko wskazuje również na to, że po rozstaniu z Antkiem Królikowskim Julia Wieniawa jeszcze więcej czasu poświęca na ćwiczenia, dzięki którym może pochwalić się coraz szczuplejszą figurą! Na najnowszym zdjęciu gwiazdy widać efekty jej ciężkiej pracy! Czyżby Julia Wieniawa schudła? 

 

Zobacz także: Julia Wieniawa dostała rolę w znanym serialu TVP! Wiemy, kogo zagra!

2/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na wakacjach
East News

Zaledwie kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski podjęli decyzję o rozstaniu. Para była razem przez dwa lata i chociaż wydawało się, że ich miłość kwitnie to ostatnio okazało się, że Julia i Antek już od dłuższego czasu walczyli z poważnym kryzysem w ich związku. 

Zobacz: "Bardzo się pokłócili" Kulisy rozstania Królikowskiego i Wieniawy! Wiemy, kiedy zaczął się kryzys!

Po rozstaniu Antek Królikowski poleciał na Bali, gdzie "oczyszcza ciało i duszę". Teraz okazuje się, że Julia Wieniawa również postanowiła o siebie zadbać... Jak? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

3/4
Julia Wieniawa pochwaliła się szczupłą figurą
Instagram

W czasie gdy Antek Królikowski oczyszcza duszę i ciało, Julia Wieniawa skupia się na treningach! Aktorka w wolnym czasie ćwiczy w swoim mieszkaniu. 

Efekty ciężkich treningów robią wrażenie. Julia Wieniawa wygląda obłędnie! Spójrzcie tylko na jej płaski brzuch! 

 

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradziła, dlaczego ROZSTAŁA się z Antkiem Królikowskim!

4/4
Julia Wieniawa
ONS.pl

Tak aktorka wyglądała jeszcze kilka miesięcy temu. Czyżby schudła?

Więcej na temat Julia Wieniawa