Julia Roberts w ciąży?
ONS

Tego nikt się nie spodziewał! Mimo że ostatnio coraz więcej gwiazd decyduje się powiększyć swoje rodziny i w show-biznesie trwa prawdziwy baby boom, to jednak nikt nie sądził, że właśnie ta gwiazda zdecyduje się dziecko. Mowa o Julii Roberts, która w tym roku będzie obchodziła swoje 51. urodziny.

Julia nie jest oczywiście pierwszą gwiazdą, która myśli o późnym macierzyństwie. Nie tak dawno mamą została 50-letnia Kinga Korta. Jednak w przypadku Julii Roberts sporo mówiło się o kryzysie w jej małżeństwie z Daniem Moderem. Czyżby więc ciąża miała uratować ten związek?

 

Zobacz: Ma 50 lat i spodziewa się dziecka. Żałuje, że tak późno?

 

Julia Roberts spodziewa się dziecka?

Na to wygląda! Magazyn „OK!” faktycznie skłania się ku tej teorii i zwraca uwagę na niedawny kryzys w małżeństwie gwiazdy. 

Julia w końcu uświadomiła sobie, że nie chce, aby jej małżeństwo się skończyło. Chciała pracować nad związkiem, a przede wszystkim mieć jeszcze jedno dziecko - mówi informator gazety. - To dziecko ożywiło jej przywiązanie do Daniela i przypomniało Julii, jak bardzo go kocha.

Najnowsze zdjęcia pary przeczą  informacjom o kryzysie. Julia i Daniel wyglądają na szczęśliwych. Para ma już trójkę dzieci - 11-letniego syna Henry’ego Daniela oraz 9-letnie bliźnięta Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera.

 

 Jak myślicie, czy Julia i Daniel chcieliby uratować swój związek dzięki czwartej ciąży?

 

Zobacz: Wielki baby boom w show-biznesie! Te gwiazdy już wkrótce urodzą!

 

Przeczytaj też: Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze! Zobaczcie, które gwiazdy spodziewają się dziecka

 

Julia i Daniel podobno pokonali małżeński kryzys.

Julia Roberts, Daniel Moder
East News

 

Czy to prawda, że chcą mieć więcej dzieci?

Julia Roberts
East News

Więcej na temat Julia Roberts