Julia Pietrucha jest w ciąży! ZDJĘCIE Julia Pietrucha jest w ciąży! ZDJĘCIE Julia Pietrucha rozstała się z mężem Ianem Dow Julia Pietrucha rozstała się z mężem Julia Pietrucha na rozdaniu nagród MocArty 2016
Julia Pietrucha jest w ciąży! ZDJĘCIE
WOW! Co za niespodzianka!
1/5
Julia Pietrucha jest w ciąży! ZDJĘCIE

 

Co za wiadomość! Julia Pietrucha, znana aktorka i piosenkarka, jest w ciąży! Radosną informację podała na swoim Facebooku. Pokazała również zaokrąglony brzuszek oraz... swojego nowego partnera, Mateusza, który jest ojcem dziecka. Gratulacje!

 

Julia Pietrucha jest w ciąży!

 

Pietrucha napisała na Facebooku, że sama chciała podzielić się radosną informacją ze swoimi fanami. Zapewnia też, że czuje się świetnie i nie może doczekać się przyjścia dziecka na świat:

 

Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie :) Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami. 

 

Zobaczcie zdjęcie Julii w ciąży oraz jej nowego mężczyzny - na kolejnej stronie! Serdecznie gratulujemy <3

 

Zobacz także: Mąż Pietruchy oskarżył ją o kradzież! Teraz zdradza, że Julia zerwała z nim kontakt. Pozwie ją?

 

2/5
Julia Pietrucha jest w ciąży! ZDJĘCIE

 

Julia Pietrucha znalazła spokój po głośnym rozstaniu z mężem, Ianem Dowem, u boku tajemniczego Mateusza. Para spodziewa się dziecka! Gwiazda wprost promienieje - widać, że szczęśliwi rodzice nie mogą doczekać się rozwiązania. Zaś uroczą fotkę wykonała... ich sąsiadka. Co ciekawe, rekwizyty do zdjęcia zostały wypożyczone ;)

 

Jeszcze raz gratulujemy!

 

Zobacz: "Zostawiła mnie, nie miałem wtedy niczego" Ian Dow o kulisach rozstania z Julią Pietruchą

 

A w naszej galerii dowiecie się, dlaczego Pietrucha rozstała się z mężem. 

3/5
Julia Pietrucha rozstała się z mężem Ianem Dow

 

W maju 2017 roku na Facebooku męża Pietruchy, Ian'a Dowa, pojawiło się oświadczenie, w którym oskarżał żonę o kradzież, przywłaszczenie sobie ich wspólnego dzieła (chodzi o płytę "Parsley") i całkowite zerwanie kontaktu. W pewnym momencie chciał ją również pozwać:

 

Julia zablokowała wszelki kontakt ze mną i nie będzie wypowiadać się na temat moich rzeczy. Wszystkiego z wyjątkiem walizki, z którą wróciłem do Stanów. Wciąż jest w jej posiadaniu cała moja kreatywna praca, interes, którym wciąż zarządza i piosenki, które dziwnym trafem uważa za stworzone w całości jedynie przez siebie. Chciałbym ją pozwać do sądu, ale naprawdę, póki co, psychicznie nie jestem jeszcze w stanie tego zrobić.

 

Zobacz: Julia Pietrucha ROZSTAŁA się z mężem. A on oskarża ją o kradzież i chce ją pozwać! O co chodzi?

4/5
Julia Pietrucha rozstała się z mężem

 

Ian w mediach informował, że wielokrotnie próbował skontaktować się z Julią, ale bez skutku:

 

Julia dalej się ze mną nie kontaktowała. Odbyłem nawet długą rozmowę ze znajomym, który jest muzykiem w zespole Julii. On próbował nakłonić ją, żeby odesłała mi moje rzeczy, ale jak się domyślam, bez powodzenia. Jako, że później nie miałem już od kolegi odzewu - przyznał mąż gwiazdy.

 

Julia Pietrucha nigdy nie skomentowała rozstania z Ian'em i nie odpowiadała na jego zarzuty.

 

Zobacz: "Zostawiła mnie, nie miałem wtedy niczego" Ian Dow o kulisach rozstania z Julią Pietruchą

5/5
Julia Pietrucha na rozdaniu nagród MocArty 2016

 

Julia i Ian poznali się na planie horroru erotycznego "Klątwa Styrii" w 2010 roku. W 2013 roku wzięli ślub podczas buddyjskiej ceremonii. 


Teraz Pietrucha skupia się na ciąży, ale nie zamierza rzucać pracy! W marcu wyruszy w trasę koncertową "From the seaside", promującą nową płytę! Odwiedzi m.in. Gdańsk, Kraków, Warszawę czy Lublin. Więcej szczegółów - na jej Facebooku.

 

Więcej na temat Julia Pietrucha