Julia Kamińska opowiedziała o swoim związku z Piotrem Jaskiem Julia Kamińska wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego Julia Kamińska i Piotr Jasek Julia Kamińska i Piotr Jasek Julia Kamińska na premierze filmu "Narzeczony na niby"
Julia Kamińska opowiedziała o swoim związku z Piotrem Jaskiem
ONS
Zobacz, co zdradziła aktorka!
1/5
Julia Kamińska opowiedziała o swoim związku z Piotrem Jaskiem
ONS

 

Julia Kamińska opowiedziała o swoim związku ze starszym o 21 lat Piotrem Jaskiem. Za nami drugi odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem w show TVN pojawili się Mikołaj Roznerski i Julia Kamińska. Aktorka w rozmowie z Wojewódzkim opowiedziała o swojej karierze i skomentowała swój związek z Piotrem Jaskiem. Czy na co dzień gwiazda serialu "Brzydula" odczuwa, że jej partner jest od niej starszy o ponad 20 lat? 

Zobaczcie, co o swoim związku powiedziała Julia Kamińska! 

 

Zobacz także: Związek ze starszym mężczyzną

2/5
Julia Kamińska wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram

 

Kuba Wojewódzki, którym sam spotyka się ze sporo młodszą Renatą Kaczoruk, próbował dowiedzieć się, czy 21 lat różnicy nie wpływa na związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska. Aktorka zapewniła, że różnica wieku nie jest dla niej problemem. Gwiazda przyznała, że jest bardzo szczęśliwa u boku swojego partnera.

Jest absolutnie super- przyznaje Julia Kamińska. Nie wiem jak to będzie za ileś tam lat, ale teraz cały czas jednak dokładnie tak samo jak jest od iluś tam lat, które spędzaliśmy razem i jakoś tej różnicy wieku nie odczuwam, możliwe, że to się kiedyś zmieni.

Wojewódzki próbował jednak dowiedzieć się, czy różnica wieku nie wpływa na... ich życie seksualne! Zobaczcie, jak zareagowała Julia Kamińska! 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Julia Kamińska jest zakochana! Kim jest partner aktorki?

3/5
Julia Kamińska i Piotr Jasek
ONS

Ale wiesz, że jak już jest po seksie- to dziewczyna mówi "o, super, będzie następny raz", a facet po 50-tce mówi "o nie nie nie nie nie"- zaczął Kuba Wojewódzki. 

Julia Kamińska przerwała wypowiedź dziennikarza mówiąc wprost.

No to chyba u ciebie- odpowiedziała Julia Kamińska. 

4/5
Julia Kamińska i Piotr Jasek
ONS

O tym, że Julia Kamińska spotyka się z Piotrem Jaskiem media zaczęły informować już w 2010 roku. Para poznała się na planie serialu "Brzydula", ktory przyniósł aktorce ogromną popularność. 

5/5
Julia Kamińska na premierze filmu "Narzeczony na niby"
ONS

Waszym zdaniem 21 lat różnicy w związku to dużo czy mało?