Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jolanta Pieńkowska - materiały promocyjne TVN 24 BIS
Jolanta Pieńkowska - materiały promocyjne TVN 24 BIS
Newsy

Jolanta Pieńkowska twarzą TVN 24 BIS. Zobaczcie jej nowe zdjęcia. Odmłodniała?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jolanta Pieńkowska atakuje Jessikę Mercedes w "Dzień Dobry TVN"
DDTVN
Newsy
Pieńkowska atakuje dokonania Mercedes: Dzisiaj projektantem może zostać każdy
Jessika opowiadała o swoich sukcesach i planach, aż tu nagle...

Dzisiaj w "Dzień Dobry TVN" gościły osoby, o których było głośno w 2013 roku. Donatan i Cleo, Filip Chajzer i Jessika Mercedes podsumowali swoje dokonania i zdradzili, co planują na 2014 rok. Wschodzące gwiazdy przepytywała Jolanta Pieńkowska , która nie ukrywała swojego oburzenia w momencie, kiedy blogerka chwaliła się planami na najbliższe 12 miesięcy. Zaczęło się od tego: - Planuję rozwijać się w kierunku projektowania. Na wiosnę będzie w River Island bluza metkowana moim nazwiskiem i zamierzam to pociągnąć trochę dalej, i sama coś tworzy ć. Już nad tym pracuję. Marzę o butach, marzę o ubraniach, zobaczymy co z tego będzie. Rozwijam się na różnych płaszczyznach - robię zdjęcia, kręcę filmy, piszę na blogu, więc projektowanie jest w zakresie moich marzeń i działań . Jolanta wtrąciła się, aby zapytać wprost: - Jessika, a nie masz wrażenie, że każdy już dzisiaj w Polsce może zostać projektantem ? Mercedes zachowała jednak zimną krew i spokojnie kontynuowała swoją poprzednią myśl. Przy okazji pochwaliła się sukcesem jaki za granicą odniosła kolekcja jej szpilek. Zobacz: Światowy sukces Jessiki Mercedes. Sprzedała buty w 2 godziny! - Sądzę, że tak, ale nie widzę w tym nic złego. Najważniejsze jest to, czy ktoś chce chodzić w naszych rzeczach . Teraz od miesiąca są w sprzedaży moje szpilki zaprojektowane dla francuskiej marki, są sprzedawane na całym świecie online. Najlepszą sprzedaż mają we Francji, Włoszech i Polsce, i sprzedało się już ponad 700 par . Kosztują niecałe 500 złotych . Ceną butów jednogłośnie oburzeni byli wszyscy zasiadający na kanapach, poza (oczywiście) Jolantą Pieńkowską. Zobacz: Prowadzący DDTVN o Pieńkowskiej: Dotarcie się w pracy zajęło nam... Jolanta Pieńkowska ćwiczy na siłowni przed kamerami:

Jolanta Pieńkowska straci pracę?
Newsy
Jolanta Pieńkowska straciła pracę w TVN24?! Jej program spada z anteny!

Jolanta Pieńkowska straci pracę? Program "Świat" w TVN 24 BIS, który prowadziła,   spada z anteny! Jednak jak informują wirtualnemedia.pl, dziennikarka nie musi się o to martwić. W jego miejsce wejdzie dodatkowa część "Faktów z zagranicy", która zostanie przedłużona o rozmowy z gośćmi. Jedną z osób, która będzie przeprowadzała te wywiady ma być właśnie Jolanta Pieńkowska . Jolanta Pieńkowska dostanie nowy program To jednak nie wszystko. Jolanta Pieńkowska ma dostać również nowy program! Na razie jednak szczegóły owiane są tajemnicą. Po odejściu z "Dzień Dobry TVN" w 2014 roku gwiazda związana jest ze stacją TVN 24 BIS: Są takie momenty w życiu, że coś się kończy, coś się zaczyna - powiedziała na zakończenie piątkowego wydania ”Świat” dziennikarka. Żałujecie?   Zobacz także: Miszczak zabrał głos w sprawie odejścia Pieńkowskiej. Zdradził prawdziwe powody   Jolanta Pieńkowska nie musi martwić się o pracę. Jolanta Pieńkowska związana jest z TVN 24 BIS od 2 lat.

Małgorzata Pieńkowska, Małgorzata Kożuchowska
Facebook
Newsy
Małgorzata Kożuchowska załatwiła pracę Małgorzacie Pieńkowskiej? To się nazywa P jak przyjaźń!

Taka przyjaźń to skarb. Jak donosi "Dobry Tydzień",  Małgorzata Kożuchowska pomogła w zdobyciu roli w serialu "Druga szansa" Małgorzacie Pieńkowskiej! W jaki sposób? To Gosia szepnęła słówko twórcom serialu „Druga szansa”, wspierając wybór Pieńkowskiej. Jest największą gwiazdą produkcji, więc jej prośbę potraktowano serio – powiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajoma aktorki z planu. Zobacz: Krótka instrukcja pisania referencji   Kożuchowska i  Pieńkowska przez 10 lat grały razem w  „M jak miłość”. Kiedy w 2011 roku Kożuchowska odeszła z serialu, po jakimś czasie i Pieńkowska zdecydowała się na ten krok, jednak wróciła, by dalej grać Marysię Mostowiak. Teraz ma szansę na "Drugą szansę" :). W jakiej roli więc zobaczymy Pieńkowską? Pojawi się w serialu jako mama Sary Daymer, którą gra Magdalena Boczarska.  Co na to wszystko agentka Małgorzaty Pieńkowskiej? Znają się od wielu lat, bardzo lubią i szanują. Małgosia Pieńkowska zawsze z uznaniem wypowiada się o dorobku Kożuchowskiej – mówi w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” Anna Wiejowska, agentka Pieńkowskiej. A jednak P jak przyjaźń istnieje!   Zobacz także: Głodna Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy". Aktorki w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście! ;) WIDEO   Małgorzata Pieńkowska gra teraz głównie w "M jak miłość" i w swoim monodramie "Zofia"   Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy".

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner