Jane Seymour Dr Michaela i Joe Lando Byron Sully Dr Quinn
East News

"Dr Quinn". Joe Lando obok Jane Seymour był największą gwiazdą serialu. Jak się zmienił Byron Sully?

Jane Seymour Dr Michaela i Joe Lando Byron Sully Dr Quinn
East News

Serial "Dr Quinn" był jednym z najpopularniejszych seriali w latach 90. Pierwszy odcinek przygód pięknej i bogatej lekarki, która porzuca wielkie miasto i zaczyna praktykę medyczną w małym miasteczku Colorado Springs, widzowie mogli zobaczyć w 1994 roku. W sumie powstało aż 150 odcinków, a każdy z nich przyciągał przed telewizory ogromną ilość widzów. Jane Seymour i Joe Lando wyrośli na największe gwiazdy serialu. Potem aktorów można było zobaczyć w wielu filmach. A jak dzisiaj wygląda główny gwiazdor serialu "Dr Quinn"?  Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Joe Lando sprzed kilku dni!

Jak się zmienił serialowy Byron Sully?

Losy przyjaźni i miłości dr Mike Quinn i Byrona Sully'ego w serialu "Dr Quinn" śledziło mnóstwo widzów. Znakiem rozpoznawczym i zarazem wizytówką Byrona były długie, falowane włosy. W przystojnym aktorze kochało się tysiące kobiet, które z zapartym tchem śledziły perypetie dr Mike i rodzące się uczucie do Sully'ego. W 1993 roku aktor znalazł się nawet na liście najpiękniejszych ludzi świata publikowanej przez magazyn "People". Obecnie Joe Lando ma 58 lat i na koncie mnóstwo ról zarówno filmowych, jak i serialowych. Aktor nadal przyjaźni się z Jane Seymour i ostatnio nawet wystąpili razem w filmie. 

Kim jest Joe Lando?

Prawdziwe nazwisko Joe Lando brzmi Joseph John Lando. Aktor przyszedł na świat 9 grudnia 1961 roku i największą sławę przyniosła mu rola w serialu CBS „Doktor Quinn”. Po skończeniu szkoły wyjechał do Hollywood, gdzie pracował w restauracji, ale próbował swoich sił w aktorstwie i chodził na castingi. Pierwszą rolę otrzymał w serialu Star Trek IV. Potem wystąpił w kilku operach mydlanych, a od 1994 roku prawdziwą sławę przyniosła mu rola w serialu „Dr Quinn”. Joe Lando ma czwórkę dzieci: trzech synów i córkę. Od 1997 roku jest w związku małżeńskim z Kirsten Barlow.

Zobaczcie, jak dziś wygląda 58-letni Joe Lando czyli Sully z "Dr Quinn"!

Zobacz także: 62-letnia Jane Seymour w bikini na okładce. Ciało zbyt idealne?

Jane Seymour Dr Michaela i Joe Lando Byron Sully Dr Quinn
East News

Tak Joe Lando wyglądał w 2003 roku. Aktor grał wtedy w filmie "Counterstrike".

Joe Lando z serialu Dr Quinn
East News

Na jednym z Instagramowych profili pojawiło się zdjęcie Joe Lando i Jane Seymour z września 2020. Widać, że parę nadal łączy ogromna przyjaźń.

 

Co więcej, niedawno Joe Lando i Jane Seymour razem zagrali w filmie "Friendsgiving". 

Plakat filmu "Friendsgiving" z Jane Seymour. Aktorka wygląda rewelacyjnie. 

Jane Seymour w filmie Friendsgiving z 2020 roku
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Jane Seymour
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51