Party Stories
Joanna Racewicz poprowadzi program "Pytanie na śniadanie"
ONS
Newsy

Została zwolniona, a teraz poprowadzi "Pytanie na śniadanie"! Wiemy, która dziennikarka wraca do TVP!

Wow! Tego się nie spodziewaliśmy!

Joanna Racewicz poprowadzi "Pytanie na Śniadanie"! Okazuje się, że dziennikarka lada dzień pojawi się na antenie Telewizji Publicznej w roli prowadzącej śniadaniowy program. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl Joanna Racewicz dołączy do ekipy "PnŚ" i będzie go współprowadzić razem z Tomaszem Tylickim.

 

Przypominamy, że Joanna Racewicz została zwolniona z "Panoramy" zaledwie kilka miesięcy temu. Sama dziennikarka była zaskoczona decyzją władz TVP, które podziękowały jej za współpracę tuż przed szóstą rocznicą śmierci jej męża w katastrofie smoleńskiej.

O tym, że od jutra "pani dziękujemy" dowiedziałam się ostatniego dnia kontraktu, dwie godziny przed wejściem na antenę. Bez szerszego uzasadnienia, poza: "nie pasuje nam pani do nowej koncepcji programowej". Proszę nie pytać mnie o komentarz. Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu. Na pewno nie kobiecie, która została z dzieckiem i za chwilę będzie obchodziła szóstą rocznicę śmierci męża- komentowała wówczas w Twoim Stylu.

Po fali krytyki za zwolnienie Joanny Racewicz rzeczniczka prasowa TVP zapewniła, że odejście dziennikarki z programu informacyjnego nie oznacza jej całkowitego rozstania z Telewizją Publiczną. Racewicz miała ponoć dostać propozycję przejścia do TVP Polonia- gwiazda jednak nie zgodziła się na taki transfer. Teraz jak się okazuje, Joanna Racewicz dostała kolejną możliwość powrotu na antenę i już na początku sierpnia będziemy mogli zobaczyć ją w programie "Pytanie na śniadanie". Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Jak się ubrać do pracy? Uniwersalne stylizacje

 

Joanna Racewicz poprowadzi "Pytanie na śniadanie".

Joanna Racewicz na Warsaw Fashion Street

 

Była gwiazda Panoramy przyjęła propozycję władz TVP.

Joanna Racewicz na zakupach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Racewicz pierwszy raz o zwolnieniu z TVP
Newsy
Joanna Racewicz PIERWSZY raz o kulisach zwolnienia z TVP! "Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu..."
Wypowiedzenie dostała tuż przed rocznicą śmierci męża

Joanna Racewicz po raz pierwszy skomentowała swoje zwolnienie z "Panoramy". Okazuje się, że dziennikarka, która przez ostatnie 17 lat była związana z Telewizją Publiczną w ostatnim dniu swojej umowy usłyszała, że jest to jej ostatnie wejście na antenę. Joanna Racewicz w rozmowie z Twoim Stylem nie ukrywa żalu i przyznaje, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw, zwłaszcza tuż przed szóstą rocznicą śmierci swojego męża w katastrofie smoleńskiej. O tym, że od jutra "pani dziękujemy" dowiedziałam się ostatniego dnia kontraktu, dwie godziny przed wejściem na antenę. Bez szerszego uzasadnienia, poza: "nie pasuje nam pani do nowej koncepcji programowej". Proszę nie pytać mnie o komentarz  - powiedziała Joanna Racewicz w "Twoim Stulu". -  Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu. Na pewno nie kobiecie, która została z dzieckiem i za chwilę będzie obchodziła szóstą rocznicę śmierci męża. Jak mówi dziennikarka, szef ma prawo dobierać sobie współpracowników, ale ma też obowiązek traktować ich z szacunkiem. Wszystko jest kwestią smaku, jak powiedział Herbert. Jestem zdania, że zawsze warto rozmawiać. Tyle że to była sytuacja, kiedy maczeta wygrywa z rozmową. Była już prowadząca Panoramę podzieliła losy swoich kolegów takich jak: Beata Tadla , Piotr Kraśko czy Hanna Lis . Joanna Racewicz nie ukrywa, że po rozmowie z nowymi władzami TVP czekała ją jeszcze jedna, o wiele ważniejsza rozmowa... z synem. Okazuje się,  że dziennikarka mogła liczyć na wielkie wsparcie ze strony 8-letniego chłopca. Kiedy wróciłam do domu po ostatnim dniu w Panoramie, przy kolacji powiedziałam szczerze i na tyle otwarcie, żeby Igor mógł zrozumieć: To był mój ostatni dyżur, teraz przez chwilę nie będę miała pracy i muszę się zastanowić, co dalej. Synek mnie przytulił, popatrzył swoimi cudnymi oczami i powiedział: "Wiesz co, mamusiu? Ty...

Joanna Racewicz zostaje w TVP
TV-Show
Joanna Racewicz odchodzi z "Panoramy", ale zostaje w TVP?! Wiemy, jaka jest prawda!

Joanna Racewicz zostaje w TVP! Okazuje się, że dziennikarka, która podczas wczorajszej "Panoramy" pożegnała się z widzami, rozstała się jedynie z programem informacyjnym. Rzeczniczka prasowa TVP w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zapewniła, że odejście Racewicz z "Panoramy" nie oznacza jej całkowitego rozstania z TVP. Joanna Racewicz nie odchodzi z TVP - skomentowała Aleksandra Gieros-Brzezińska. Racewicz od wczoraj konsekwentnie milczy na temat swojego odejścia z "Panoramy". Wszyscy jednak zastanawiają się z jakiego powodu wdowa po Pawle Janeczku, poruczniku Biura Ochrony Rządu, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku, została odsunięta od prowadzenia programu informacyjnego. Kto wie, być może dziennikarka poprowadzi teraz program nie związany z polityką. Według nieoficjalnych informacji Faktu,  Joanna Racewicz przechodzi do stacji TVP Polonia.   Zobacz także: Szef TVP2 dziękuje Grażynie Torbickiej.  Czy gwiazda przejdzie teraz do TVN? Jest decyzja!   Joanna Racewicz zostaje w TVP. Dziennikarka pożegnała się z  widzami Panoramy.  

Joanna Racewicz jednak nie poprowadzi Pnś?
ONS
TV-Show
Joanna Racewicz jednak nie poprowadzi "Pytania na śniadanie"? Jest komentarz TVP!
Znana prezenterka wróci do TVP?

Joanna Racewicz jednak nie poprowadzi Pytania na Śniadanie? Rzeczniczka Telewizji Publicznej zdementowała ostatnie informacje portalu wirtualnemedia.pl, który przekazał informacje, że dziennikarka już na początku sierpnia zostanie gospodynią śniadaniowego programu. Magdalena Łobodzińska w rozmowie z serwisem Plotek.pl skomentowała medialne doniesienia dotyczące Racewicz i jej ewentualnego powrotu na antenę TVP. Ja znam tę informację tylko z "Wirtualnych mediów". Na razie telewizja dementuje ją - przyznała rzeczniczka TVP. Sama Joanna Racewicz wciąż nie skomentowała krążących plotek na temat swojej pracy w programie "Pytanie na śniadanie". Magdalena Łobodzińska zapewniła jednak, że kiedy sprawa ewentualnej współpracy z Joanną Racewicz się wyjaśni, to TVP wyda oficjalne oświadczenie.   Chcielibyście, żeby Joanna Racewicz poprowadziła "Pytanie na Śniadanie" ?   Zobacz także: Strój biznesowy – jak ubrać się do pracy?   Joanna Racewicz jednak nie poprowadzi Pnś? TVP dementuje informacje o powrocie dziennikarki na antenę.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner