Joanna Racewicz poprowadzi program "Pytanie na śniadanie"
ONS

Została zwolniona, a teraz poprowadzi "Pytanie na śniadanie"! Wiemy, która dziennikarka wraca do TVP!

Joanna Racewicz poprowadzi program "Pytanie na śniadanie"
ONS

Joanna Racewicz poprowadzi "Pytanie na Śniadanie"! Okazuje się, że dziennikarka lada dzień pojawi się na antenie Telewizji Publicznej w roli prowadzącej śniadaniowy program. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl Joanna Racewicz dołączy do ekipy "PnŚ" i będzie go współprowadzić razem z Tomaszem Tylickim.

 

Przypominamy, że Joanna Racewicz została zwolniona z "Panoramy" zaledwie kilka miesięcy temu. Sama dziennikarka była zaskoczona decyzją władz TVP, które podziękowały jej za współpracę tuż przed szóstą rocznicą śmierci jej męża w katastrofie smoleńskiej.

O tym, że od jutra "pani dziękujemy" dowiedziałam się ostatniego dnia kontraktu, dwie godziny przed wejściem na antenę. Bez szerszego uzasadnienia, poza: "nie pasuje nam pani do nowej koncepcji programowej". Proszę nie pytać mnie o komentarz. Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu. Na pewno nie kobiecie, która została z dzieckiem i za chwilę będzie obchodziła szóstą rocznicę śmierci męża- komentowała wówczas w Twoim Stylu.

Po fali krytyki za zwolnienie Joanny Racewicz rzeczniczka prasowa TVP zapewniła, że odejście dziennikarki z programu informacyjnego nie oznacza jej całkowitego rozstania z Telewizją Publiczną. Racewicz miała ponoć dostać propozycję przejścia do TVP Polonia- gwiazda jednak nie zgodziła się na taki transfer. Teraz jak się okazuje, Joanna Racewicz dostała kolejną możliwość powrotu na antenę i już na początku sierpnia będziemy mogli zobaczyć ją w programie "Pytanie na śniadanie". Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Jak się ubrać do pracy? Uniwersalne stylizacje

 

Joanna Racewicz poprowadzi "Pytanie na śniadanie".

Joanna Racewicz na Warsaw Fashion Street

 

Była gwiazda Panoramy przyjęła propozycję władz TVP.

Joanna Racewicz na zakupach

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00