Joanna Opozda i Antoni Królikowski w dniu ślubu
Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Joanna Opozda potwierdziła ciążę! "Powoli zaczyna zmieniać się ciało"

Joanna Opozda po raz pierwszy potwierdziła ciążę na planie nowego filmu. "Producenci i koledzy na planie bardzo się ucieszyli".

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już trzy tygodnie po ślubie. Kiedy do mediów dotarła informacja o tym, że aktorzy biorą ślub, niemal natychmiastowo pojawiły się domysły, że Joanna Opozda jest w ciąży. Niektórzy sugerowali również, że fakt, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka, był powodem, przez który zdecydowali się na ślub: 

Bzdura! - zaprzeczyła wówczas Joanna Opozda

Aktorka także po raz pierwszy odniosła się do kwestii swojej ciąży i przyznała, że "dzieci na pewno będą ale planowane i wyczekiwane". A teraz właśnie po raz pierwszy potwierdziła swoją ciążę! Jak informuje Pudelek.pl. aktorka miała podzielić się radosną nowiną z produkcją "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle", z którą aktualnie współpracuje: 

Producenci i koledzy na planie bardzo się ucieszyli, gratulowali jej - powiedział informator 

Poznajcie szczegóły. 

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała piękne zdjęcie z wesela. "Wytrzymaliśmy już tydzień"

Oto 5 najważniejszych faktów o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Joanna Opozda jest w ciąży 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już trzy tygodnie po ślubie. Ich ceremonia ślubna odbyła się 7. sierpnia w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Tego dnia panna młoda miała na sobie aż dwie przepiękne suknie ślubne, a uroczystość weselna odbyła się w pałacu w Zdunowie. Na ślubie pojawiła się cała plejada gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy pomylili godziny ślubu. Jak się później okazało para młoda specjalnie w ostatniej chwili zmieniła godzinę mszy ślubnej, aby uniknąć obecności paparazzi. Joanna Opozda niedługo po ślubie opublikowała długi wpis, w którym przyznała, że w dniu ślubu była "wściekła, zawiedziona i smutna", a to wszystko dlatego, że chciała przeżyć ten dzień z dala od medialnego szumu. Stało się jednak inaczej, a paparazzi czekali już na nią i Antka przed kościołem, a także w miejscu, gdzie miało odbyć się wesele.

Przy okazji ślubu zaczęły pojawiać się również domysły, że Joanna Opozda jest w ciąży. Co więcej, niektórzy zaczęli sugerować, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub, z powodu ciąży aktorki. Żona Antoniego Królikowskiego postanowiła zabrać głos w tej sprawie: 

Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od miesięcy - pisała na Instagramie. 

Dodatkowo podkreśliła, że z Antonim Królikowskim wzięli ślub z miłości, a nie z przymusu. Wówczas również po raz pierwszy odniosła się do domniemań o swojej ciąży: 

Dzieci na pewno będą ale planowane i wyczekiwane :) Więc raz na zawsze odcinam się od plotek, jakby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą - napisała kilka dni temu na Instagramie

Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Joanna Opozda potwierdziła ciążę na planie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle"

Do tej pory aktorka oficjalnie ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła domysłom o ciąży, jednak jak informuje Pudelek.pl, właśnie poinformowała produkcję "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", że spodziewa się dziecka: 

Produkcja została poinformowana o stanie Joanny. Producenci i koledzy na planie bardzo się ucieszyli, gratulowali jej. Opozda jako profesjonalistka musiała powiedzieć producentom. (...) Jest profesjonalną aktorką, nie wie, jak zachowa się jej organizm, a też powoli zaczyna się zmieniać ciało... Zdjęcia trwają 3 miesiące, więc jej zmiana będzie widoczna. W branży ceni się taką lojalność i profesjonalizm, jakim wykazała się Joanna - napisano na Pudelek.pl cytując informatora 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w kościele po ślubie

Zobacz także: Oto 5 najważniejszych faktów o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Czy aktorka niedługo podzieli się swoją radością również z fanami? Jak na razie ani Joanna Opozda ani Antoni Królikowski nie komentują tej kwestii. Warto podkreślić, że kiedy aktorka zdecydowała się skomentować domniemania o ciąży, w sieci pojawiły się spekulacje, że zdecydowała się na ślub z Antonim Królikowskim z powodu stanu błogosławionego. Aktorka wydała wówczas długie oświadczenie, w którym przyznała, że to "bzdura". 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub w warszawskim kościele

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na wakacjach
Instagram
Newsy
Joanna Opozda i Antek Królikowski pokazali romantyczne zdjęcia z wakacji. "Miejmy nadzieję, że będzie z tego ślub!"
Joanna Opozda i Antek Królikowski pokazali romantyczne zdjęcia z wakacji. "Miejmy nadzieję, że będzie z tego ślub!"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski opublikowali na Instagramie piękne zdjęcia z wakacji. Miłość w związku aktorskiej pary kwietnie w najlepsze! Internauci są zachwyceni romantycznymi fotkami zakochanych. Niektórzy fani mają nadzieję, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski kiedyś zdecydują się na ślub! Internauci zwrócili również uwagę na ogromne podobieństwo Antka i jego partnerki. Zobaczcie sami! Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach Joanna Opozda i Antoni Królikowski już nie ukrywają swojej miłości. Para jest razem zaledwie od kilku tygodni, ale ma już za sobą debiut na oficjalnej imprezie. Zakochani chętnie publikują również swoje fotki w sieci i publicznie wyznają sobie uczucia. Teraz Joanna Opozda i Antoni Królikowski  pokazali nowe zdjęcia ze wspólnych, romantycznych wakacji. #ostatniedniwakacji #wakacje2020 🥰🇬🇷🏝 - napisał krótko Antek Królikowski.  Internauci są zachwyceni! Jak komentują wspólne zdjęcie aktorskiej pary? - Piękni jesteście 😍 i tacy podobni do siebie - No no.miejmy nadzieję że będzie z tego ślub ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ - Ale mega razem wyglądacie. - Jest w Was coś podobnego! ♥️ a to podobno dobry znak 😉😘 - Takie same oczy- komentują fani.  Romantyczną fotką pochwaliła się również Joanna Opozda, a jej fani także dostrzeli, że aktorka jest bardzo podobna do swojego partnera. Zobaczcie sami! Waszym zdaniem gwiazda "Pierwszej miłości" i Antoni Królikowski naprawdę są do siebie podobni? Zobacz także:   Antoni Królikowski i Joanna Opozda - tak zaczęła się ich miłość! Znali się 12 lat, zanim zaiskrzyło Antoni Królikowski pokazał nowe zdjęcie z Joanną Opozdą.  ...

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu "Dolina Bogów"
East News
Newsy
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się tuż przed świętami? Media o kulisach: "Kocha inną, swoją byłą"
Tego nie spodziewał się chyba nikt!

Media informują o kulisach rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego! Dlaczego zaledwie po kilku miesiącach para postanowiła zakończyć swój związek? Kiedy Joanna Opozda i Antoni Królikowski się rozstali? Jeden z portali opublikował zaskakujące informacje dotyczące byłej pary!  Kulisy rozstania pary Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli parą od zaledwie kilku miesięcy. Aktor związał się z gwiazdą serialu "Pierwsza miłość" tuż po rozstaniu z poprzednią partnerką, Katarzyną. Pod koniec czerwca Kasia Dąbrowska opublikowała w sieci wpis, w którym poinformowała, że nie jest już w związku z Antonim Królikowskim. Kilka dni później, na początku lipca, media po raz pierwszy poinformowały, że aktor ma nową dziewczynę, którą jest Joanna Opozda. Po jakimś czas zakochani potwierdzili medialne plotki i zaczęli pokazywać się razem na oficjalnych imprezach. Niestety, dziś wiemy już, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się.  (...) chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robic. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku- Joanna Opozda poinformowała na Instagramie.  Teraz z pewnością wszyscy zastanawiają się, dlatego Joanna Opozda i Antoni Królikowski podjęli decyzję o rozstaniu. Portal pudelek.pl poinformował właśnie o zaskakujących kulisach ich rozstania! Według doniesień portalu związek zakończył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia! Informator portalu sugeruje, że do rozstania doszło ponieważ Antek Królikowski wciąż nie może zapomnieć o swojej byłej partnerce...  Rzucił Opozdę dwa dni przed...

Antek Królikowski nie chciał grać z Julią Wieniawą?
Newsy
Antek Królikowski i Joanna Opozda wychodzą z imprezy, trzymając się za ręce. To pierwsze romantyczne zdjęcia pary
Antek Królikowski i Joanna Opozda już nie ukrywają, że są razem!

Doniesienia o nowym związku Antoniego Królikowskiego z Joanną Opozdą pojawiły się niedługo po tym, jak jego poprzednia dziewczyna zamieściła na Instagramie informację o zakończeniu związku z aktorem. Początkowo ani Antek ani Joanna nie potwierdzali plotek, jednak w sieci pojawiały się dowody sugerujące, że tych dwoje spędza ze sobą sporo czasu. Dziś już oboje jawnie mówią o tym, że są razem. Paparazzi przyłapali ich wychodzących z imprezy. Zakochani trzymali się za ręce.  Zobacz także:  Antek Królikowski przecina plotki na temat związku z Joanną Opozdą? Spójrzcie na ich dłonie Antoni Królikowski i Joanna Opozda przyłapani na wspólnej imprezie Antoni Królikowski i Joanna Opozda chcieli zachować swoją relację w tajemnicy, jednak z powodu nieprzyjemnej sytuacji, która została opisana w mediach , aktor postanowił zabrać głos, przy okazji zdradzając, że Joanna jest jego nową partnerką.  Plotki o tym, co ich łączy pojawiły się już wcześniej, a podsycały je małe szczegóły, takie jak wspólna wycieczka do lokalu wyborczego, aby oddać głos w wyborach prezydenckich. Nie potwierdzili wówczas swojej relacji oficjalnie a fanom zostały tylko domysły. W końcu Joanna i Antoni przestali się ukrywać, a w sieci pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia zrobione przez paparazzi. Zakochani wybrali się na imprezę a wychodząc z lokalu trzymali się za ręce. Pasują do siebie? Zobacz także:  Antek Królikowski w złości potwierdził związek z Joanną Opozdą! "To moja dziewczyna!" Antoni Królikowski i Joanna Opozda są parą od niedawna.  Paparazzi przyłapali ich na wspólnej imprezie. Wychodząc z lokalu trzymali się za ręce.  Antoni i Joanna niedawno potwierdzili swój związek z mediach. ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner