Joanna Opozda o ślubie z Antonim Królikowskim
Newsy

Joanna Opozda o dniu ślubu z Antonim Królikowskim: "Byłam wściekła, zawiedziona i smutna"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w dniu swojego ślubu nie byli uśmiechnięci i zadowoleni. Dlaczego? Wszystko przez jedną rzecz. "Nie wiem już sama jak mam z tym walczyć" - pisała aktorka.

7 sierpnia przed kościołem św. Wojciecha na warszawskiej Woli, na Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego czekali bliscy, przyjaciele i rodzina, ale nie tylko. Aktorka właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie sprzed świątyni i poruszający, szczery wpis o tym, jak naprawdę czuła się w dniu swojego ślubu.  

Jak widać na załączonych zdjęciach, przeżywamy z Antkiem najważniejszy dzień w naszym wspólnym życiu a mimo to nie jesteśmy uśmiechnięci i zadowoleni... - zaczęła Joanna Opozda. 

Co takiego się wydarzyło? Wszystko przez paparazzi! O cieniach sławy Joanna Opozda i Antoni Królikowski przekonali się na własnej skórze.

Znany stylista ocenia suknie ślubne Joanny Opozdy: "W jednej widać brzuszek"

Joanna Opozda była wściekła na własnym ślubie!

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w ostatnim czasie. Aktorska para, która dopiero co przekazała fanom, że znowu jest razem, już 7 sierpnia stanęła na ślubnym kobiercu. Jak się okazuje, przyszli małżonkowie do końca próbowali utrzymać wszystko w tajemnicy, niestety, kiedy zjawili się przed kościołem - poza bliskimi, w tym całą plejadą gwiazd - czekali na nich również nieproszeni goście, fotoreporterzy. W młodej parze wywołało to skrajne emocje. Jak przyznała Joanna Opozda, choć przeżywali najważniejszy dzień w żuciu, wcale nie byli uśmiechnięci i zadowoleni.

Zaczęło się od tego, że ktoś sprzedał nasze zaproszenie mediom….
Próbowaliśmy się ratować zmieniając godzinę ślubu w kościele (mieliśmy nadzieje, że zmyli to paparazzi)
Niestety, kiedy tylko wyszliśmy z samochodu rzucił się na nas tłum fotoreporterów.
Kiedy ich zobaczyłam byłam wściekła, zawiedziona i smutna. Do samego końca, w sercu miałam cichą nadzieje, że uda nam się przeżyć ten dzień w gronie najbliższych - pisała gwiazda.

Aktora wyznała, że razem z Antkiem Królikowskim ustalili, że przed ceremonią nie będę wypowiadać się na temat ślubu. Narzeczeni sądzili, że w ten sposób unikną medialnej nagonki i szumu, niestety, stało się zupełnie inaczej, a kiedy tylko młoda para pojawiła się przed kościołem, zdjęcia zakochanych i ich gości natychmiast trafiły do sieci, a w tamten weekend wszyscy mówili tylko o Antku i Asi.

Mieliśmy masę pytań i telefonów od dziennikarzy w związku z tym tematem ale konsekwentnie je ignorowaliśmy licząc, że taktyka „bez komentarza” będzie pomocna w wyciszeniu tego medialnego szumu - napisała Joanna Opozda. - Paparazzi byli pierwszymi ludźmi których spotkaliśmy przed kościołem... Taka sama sytuacja spotkała nas na miejscu gdzie odbywało się wesele. Mieliśmy nadzieje, że przynajmniej tam będziemy mieli jakąś prywatność. Nie była to strefa publiczna tylko prywatna posesja. Niestety fotoreporterzy pochowali się w krzakach(!) i robili zdjęcia z ukrycia do białego rana - nam, oraz naszym gościom którzy w większości byli ludźmi prywatnymi i na pewno sobie tego nie życzyli - dodała.

Zdziwiona Joanna Opozda w sukni ślubnej
Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda postanowiła również wyprzedzić uszczypliwe komentarze, jakoby fakt, że jest osobą publiczną usprawiedliwiał obecność paparazzi. Gwiazda w stronę reporterów wystosowała bardzo mocne słowa. 

Wyobraźcie sobie ze chcecie się pobawić na imprezie ale ktoś ciagle za Wami chodzi i robi Wam zdjęcia, czy nie bylibyście trochę spięci? Jestem przekonana, że stresowałaby Was taka sytuacja. Jeszcze dodajmy do tego fakt, że zdjęcia obejrzą nie tylko Wasi bliscy, ale rownież pół Polski - tłumaczyła. - Paparazzi za wszelka cenę próbowali zniszczyć nam ten dzień.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na chwilę przed ślubem
AKPA Norbert Nieznanicki

Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski wybierają się w podróż poślubną? Pokazała nagranie

Joanna Opozda o zdjęciach sprzed szpitala 

W swoim poruszającym, ale również bardzo mocnym wpisie, Joanna Opozda postanowiła nawiązać również do sytuacji, która miała miejsce w ostatnich dniach. Jak się okazuje, we wtorek do sieci trafiły kolejne zdjęcia Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, wykonane przez paparazzi. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktorka nie spacerowała ulicą, a wychodziła ze szpitala, o czym wcale nie chciała głośno mówić:

Rozumiem, że jesteśmy osobami publicznymi, ale nie jesteśmy nimi 24h. Mamy swoje gorsze chwile, jak teraz kiedy dopiero co wyszłam ze szpitala(czym również nie chciałam się z nikim dzielić ale paparazzi musieli uwiecznić i ten moment na zdjęciach)
Nie podoba mi się to wszystko i naprawdę nie wiem już sama jak mam z tym walczyć - dodała na koniec.

Pod wpisem Joanny Opozdy natychmiast pojawiła się cała masa komentarzy od wspierających fanów, a post swojej żony udostępnił również Antonii Królikowski. Jak widać młodzi zamiast cieszyć się pierwszymi wspólnymi chwilami jako małżeństwo, niestety muszą mierzyć się z wieloma problemami. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub w warszawskim kościele
Newsy
Tak Joanna Opozda i Antoni Królikowski ślubowali sobie miłość. ZDJĘCIA z kościoła 
Paparazzi towarzyszyli Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej. Zobaczcie, jak wyglądał ich ślub.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są już po ślubie. Ich ceremonia ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. W przepięknej świątyni zjawiła się cała plejada gwiazd. Zobaczcie zdjęcia z momentu składania przysięgi małżeńskiej przez parę młodą. Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Zobaczcie zdjecia chwile po ceremonii! Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Zdjęcia z kościoła Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego był utrzymany w tajemnicy niemalże do samego końca. Doniesienia o ślubie pojawiły się w mediach tuż po zdjęciach z urodzinowej imprezy Joanny Opozdy, która okazała się być... jednocześnie jej wieczorem panieńskim!  Ceremonia ślubna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbyła się w przepięknym kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Na mszy świętej z okazji ślubu pojawiła się cała plejada gwiazd , m. in. przyjaciółka panny młodej Marina Szczęsna a także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan , którzy pojawili się przed kościołem o godzinę za wcześnie.  Ślub aktorów odbył się o godzinie piątej po południu 7. sierpnia. Panna młoda zachwyciła zwiewną kreacją z robiącym wrażenie trenem, który ciągnął się po ziemi. Droga do świątyni nie obyła się bez małych wpadek. Antoni Królikowski niechcący nadepnął na przepiękną suknię ślubną jeszcze wówczas przyszłej żony. No cóż, zdarza się. Na szczęście nic się nie stało. Poza tym komu się nie zdarzyło nie nadepnąć na suknię chociażby podczas zabawy weselnej.  Zobacz także:  Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna Joanna Opozda i Antoni Królikowski brali ślub w jednym z najpiękniejszych warszawskich kościołów. Podczas...

Marina w dziewczęcej stylizacji na weselu Joanny Opozdy
AKPA Norbert Nieznanicki
Newsy
Marina Szczęsna nie chciała przyćmić Joanny Opozdy w dniu ślubu? Zobaczcie jej kreację 
Marina Szczęsna pojawiła się na ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego bez Wojciecha Szczęsnego. Wybrała błękitną mini. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia.

Marina Szczęsna od lat przyjaźni się z Joanną Opozdą - w dniu ślubu z Antkiem Królikowskim musiała więc towarzyszyć przyjaciółce. Chociaż na ceremonię oraz wesele przyjechała bez Wojciecha Szczęsnego z pewnością nie będzie musiała obawiać się o brak towarzystwa. Jak wyglądała Marina podczas ślubu przyjaciółki? Zobaczcie zdjęcia spod kościoła w Warszawie.  Zobacz także:  Antoni Królikowski i Joanna Opozda WŁAŚNIE biorą ślub! Dużo zdjęć Marina Łuczenko-Szczęsna na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy  Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Paparazzi towarzyszyli im z okazji tego wielkiego dnia pod kościołem św. Wojciecha w Warszawie. Nie obyło się bez małych wpadek gości. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomylili godziny ceremonii ślubnej na zaproszeniu i zjawili się pod kościołem o godzinę wcześniej. Podczas ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy obecna była cała plejada gwiazd . Nie mogło zabraknąć oczywiście przyjaciółki Joanny Opozdy - Mariny Szczęsnej. Marina pojawiła się na uroczystości bez Wojciecha Szczęsnego ale nie musiała obawiać się o samotność. Na mszę ślubną czekała w towarzystwie Agnieszki Mrozińskiej, Oliwii Bosowskiej i Patryka Pniewskiego.  Marina Zdecydowała się na kreację weselną w kolorze błękitu. Jak widać na powyższym zdjęciu nie ona jedna zdecydowała się na ten kolor. Podobnego wyboru w kwestii kolorystycznej dokonała także Agnieszka Mrozińska a także Joanna Kurowska.  Zobacz także:  Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna Marina Łuczenko postawiła na błękitną mini z delikatnymi przezroczystymi rękawkami. Stylizacje dopełniały beżowe buty na obcasie oraz beżowa torebka to model Nina Bag Gabrieli Hearst. Piosenkarka postawiła...

Małorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy
Norbert Nieznanick/AKPA
Newsy
Ślub Królikowskiego i Opozdy. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomylili godziny! 
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaliczyli wpadkę przed ślubem Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Jednak ich stylizacje są szałowe! Zobaczcie zdjecia.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą dziś ślub w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Na miejscu uroczystości ok. godziny 15:00 pojawili się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że... byli jedynymi gośćmi! Majdanowie pomylili godziny ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy! Jednak przed kościołem przyłapali ich paparazzi. Zobaczcie, jak wyglądali!  Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub. Oto poprzednie związki aktorki Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślubie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy  Radosław Majdan i Antoni Królikowski są przyjaciółmi, więc obecność sportowca i jego ukochanej Małgorzaty Rozenek na ślubie aktora i Joanny Opozdy była wręcz obowiązkowa. Majdanowie zjawili się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli tuż przed godziną 15:00. Niestety pomylili godziny na zaproszeniu! Jesteście ciekawi jakie mieli miny, gdy zdali sobie z tego sprawę będąc już przed kościołem? Mamy dla Was zdjęcia paparazzi.  Małgorzata Rozenek na tę okazję wybrała przepiękną szarą kreacją. Dużą uwagę przykuwają gigantyczne rękawy. Środek kreacji jest bardzo obcisły i dodatkowo podkreśla wcięcie w talii Małgorzaty Rozenek. Do całości dobrała żółte buty na obcasie i delikatną torebkę nawiązującą do stylu yachtowego i... stylizacji Radosława Majdana.  Z kolei Radosław Majdan postawił na beżowy look. Nie zdecydował się na typowy ciemny garnitur. Jego look składał się z jasnych spodni z materiału sprzyjającego upałom oraz taliowanej, nowoczesnej marynarki nawiązującej do stylu yachtowego. Do tego wybrał białą koszule oraz elegancki ciemny krawat.  Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski wydadzą na wesele fortunę! To setki...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik