Joanna Opozda już od kilku miesięcy remontuje nowe mieszkanie. Aktorka blisko rok temu zdradziła, że zainwestowała oszczędności życia w apartament, w którym planuje zamieszkać razem z synkiem, Vincentem. Teraz gwiazda pokazała fanom, jak ma wyglądać łazienka w jej nowym gniazdku, a przy okazji poprosiła internautów o pomoc.

Reklama

Joanna Opozda pochwaliła się swoją łazienką

Rok 2022 z pewnością był przełomowy dla Joanny Opozdy. Aktorka rozstała się z mężem tuż przed narodzinami syna, który przyszedł na świat dokładnie 22 lutego 2022 roku. Kilka miesięcy później okazało się, że Joanna Opozda kupiła nowe mieszkanie.

Taka inwestycja moich marzeń- wyznała wówczas Joana Opozda.

Teraz z kolei Joanna Opozda pokazała, jak będzie wyglądać łazienka w jej nowym królestwie. Aktorka pokazała projekt i zwróciła się do swoich fanów.

Zobacz także: Antoni Królikowski zdradził, dlaczego nie świętował urodzin z synem: "Niestety, już od kilku dni..."

Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda otrzymała od swojej projektantki dwie propozycje wykończenia łazienki- jedną z jasnymi, drugą z ciemnymi płytkami na ścianach. Aktorka najwyraźniej ma problem z wyborem dlatego zwróciła się do internautów, aby zdecydowali, która opcja jest fajniejsza.

Zobacz także

Kochani wybieram płytki do łazienek. Pomóżcie- napisała podczas relacji na InstaStories. Które płytki bardziej ci się podobają?

Zobacz także: Wymowne nagranie Antka Królikowskiego w dniu pierwszych urodzin syna!

Instagram @asiaopozda

W sieci pojawiło się również nagranie, na którym możemy zobaczyć wizualizację całej łazienki Joanny Opozdy. Meble i dodatki naprawdę robią wrażenie.

- Przepiękna.
- Świetne zestawienie????
- Piękna, elegancka i kobieca- komentują internauci.

Tylko spójrzcie na ten projekt!

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda świętuje roczek Vincenta. Pierwszy raz pokazała twarz syna!

Reklama
Reklama
Reklama